Zdjęcie dnia: Armagedon? MARATON!

Radio Wrocław, dwie | Utworzono: 2018-09-10 12:51
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2018-09-11 15:06:17
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wystarczy porównać trasy maratonów Bostońskiego i Dutkiewiczowego. Bostoński to linia prosta. magazynbieganie . pl/wp-content/uploads/2014/03/BOSTON-mapa_resize.jpg
~były serwisant
2018-09-10 21:00:52
z adresu IP: (193.218.xxx.xxx)
Ocena: 1
Prezy(demo) i jego drużyna fajansiarska drużyna pierścieni na kółkach... ostatnie kilka lat jakoś udawało mi się wyrwać poza miasto w czasie tej imprezy, ale bodaj w 2013 wysłali mnie na jakieś 2 awarie - dostałem 2 kary, za dojazd po czasie, bo wpierw stałem w korku na bielany, a potem do korony, w obu wypadkach przejeżdżałem ODRę, a potem znów stałem wracają do żony w ciąży, ale co tam, przecież szarych wrocławiaków stać na... na zabawy ludzi mieszkający poza miastem. W imię prestiżu.
~Biegamy z radiem Wrocław?
2018-09-10 20:35:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -2
Radio, które swoją promocje opiera na bieganiu, właśnie hejtuje imprezę, która dla biegaczy jest świętem. Właśnie przestaje was słuchać i z wami biegać. Jesteście niewiarygodni! Nawet to potraficie zepsuć!
~Były Wrocławianin
2018-09-10 20:26:16
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 5
W miastach w których nie ma metra i wielopoziomowych skrzyżowań, a także mądrych ludzi, którzy potrafią zamknąć ruch na 5 minut przed biegiem (a nie 3 godziny jak to się robi we Wrocławiu), organizacja biegów ulicznych powinna być zakazana. Wynika to że powstają enklawy do których nie dojedzie pogotowie ani straż pożarna. We Wrocławiu nie da się wyznaczyć trasy biegu aby nie kolidowało to z normalnym funkcjonowaniem miasta. Od wielu lat organizatorów tych biegów nazywam maratonoterrorystami.
~Mira
2018-09-10 19:45:20
z adresu IP: (217.95.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ze sa ludzie bez wyobrazni i dla biegow blokuja cale 600tysieczne miasto to wiemy , ale ze sa nastepni i godza sie na to - to juz przegiecie !!! Kto to wymyslil ??? Sa parki , stadiony , jest rzeka i piekne tereny do biegow wiec dlaczego ? niszczy sie mieszkancom zaplanowany wypoczynek w niedziele. ???? W tym miescie mieszka sporo ludzi i kazdy ma swoje hobby i zainteresowaia i co by bylo gdyby tak wszyscy chceli to przeniesc do centrum ??? Ludzie tylko szacunek dla innych gwarantuje zgodne zycie. Ktos z wlodarzy miasta o tym zapomnial.
~Romanek
2018-09-10 18:40:57
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
To patologia nie bieganie! Niech biegają wkoło stadionu a nie w mieście To ma być promocja Wrocławia?To zwykła blokada! Niech dupkiewicz pokaże stare walące się nieremontowane kamienice i stare piece w ktòrych lokatorzy palą czym popadnie! Na podłączenie wszystkich do miejskiej sieci ciepłowniczej nie ma kasy ale na propagandę bo ktoś chce sobie poczłapać bez jakiegokolwiek sensu to kasa jest.Na szczęśćie już niedługo wybory i mam nadzieję,że coś się zmieni i pokażemy tym panom czerwoną kartkę pamiętajcie pan Sutryk to kontynuacja rządów dudkiewicza!Nie dajcie się nabrać!
~rycardu
2018-09-10 14:26:59
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
to totalna kompromitacja zeby zablokowac kompletnie miasto podczas gdy jest tyle terenu nad odra do biegania a nie w smrodzie spalin samochodowych.
~obserwator
2018-09-10 13:07:44
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 4
A wygrali Kenijczycy !
~///
2018-09-10 12:54:47
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 14
Sutryk z Dukiewiczem się bawi. Miasto zakorkowane.