Kolejna porażka siatkarek Volley Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-11-15 07:00

Obie drużyny liczyły na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Początek meczu należał do PTPSu. Świetnie w barwach gospodyń spisywała się Olga Strantzali, a zespół Volley popełniał mnóstwo błędów. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wygraną PTPSu 25:17.

Druga partia była zupełnie inna. Świetna dyspozycja Natalii Murek, Roksany Wers i Aleksandry Rasińskiej spowodowała, że zespół z Wrocławia zdemolował rywalki triumfując aż 25:11.

Drużyna Marka Solarewicza dobrze spisywała się także w trzecim secie. Zdołała wypracować sobie kilkupunktową przewagę na początku i dopilnować jej aż do samego końca wygrywając 25:18.

Czwarta partia dostarczyła emocji. Zespół PTPSu prowadził 15:11, ale Volley zdołał doprowadzić do remisu. Końcówka należała jednak do drużyny z Piły, która triumfowała 25:21.

Tie-break toczył się pod dyktando gospodyń. PTPS prowadził 9:4, a dodatkowo kontuzji nabawiła się Magdalena Soter. Drużyna z Piły wygrała 15:8 i cały mecz 3:2.

PTPS Piła - VolleyWrocław 3:2 (25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)

PTPS: Szpak, Stranzali, Piotrowska, Azizova, Kaczorowska, Stencel, Pawłowska (libero) oraz Chrzan, Kobus.

Volley Wrocław: Gajewska, Murek, Łozowska, Rasińska, Wers, Soter, Kuziak (libero) oraz Piśla, Wołodko, Felak.