Szczypiorniści Chrobrego wygrali w Gdyni z Arką 25:21

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-11-15 20:15

Początek spotkania należał do zespołu Chrobrego. W 6. minucie po bramce Kamila Sadowskiego zespół z Głogowa prowadził już 4:0. Ale wówczas Arka zaczęła grać lepiej w obronie i kilka minut później przegrywała już tylko 4:5. Gra się wyrównała i po pierwszej połowie był remis 11:11.

Początek drugiej połowy należał do Arki. Po bramce Rafała Jamioła zespół z Gdyni prowadził 14:12. Chrobry cały czas starał się gonić rywali. Jeszcze w 53. minucie był remis. Końcówka na szczęście należała do Chrobrego, który ostatecznie zwyciężył 25:21.

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 21:25 (11:11)

Arka: Pieńczewski, Zimakowski - Mollino 5, Janikowski 4, Rychlewski 4, Ćwikliński 4, Jamioł 3, Kamyszek 1, Czaja, Jasowicz, Lisiewicz, Olszewski, Przysiek, Souza, Wolski.

Chrobry: Stachera, Kapela - Babicz 5, Sadowski 4, Bartczak 3, Biegaj 3, Klinger 3, Wawrzyniak 2, Krzysztofik 1, Kubała 1, Makowiejew 1, Rydz 1, Tylutki 1, Czapla, Orpik, Warmijak.