Rymy i Bity: Bilety na Rasmentalism i Rosalie. Nowa płyta Andersona .Paaka [CO BYŁO GRANE]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-11-20 05:33 | Zmodyfikowano: 2018-11-20 05:34

To była najbardziej wyczekiwana przeze mnie zagraniczna premiera 2018 roku. Dwa lata temu "Malibu" Andersona .Paaka wystrzeliło mnie w kosmos. Teraz "Oxnard"... niestety nie wsiadłem do rakiety, a jedynie do samolotu z Wrocławia do Los Angeles. Nie lubię oceniać płyty po trzech dniach od premierze (wyszła w miniony piątek), ale już po kilku odsłuchach czuję, że nie przebije w moim rankingu poprzedniej płyty od amerykańskiego muzyka.

- O stworzeniu takiego albumu marzyłem od liceum kiedy słuchałem "The Blueprint" Jay-Z, "The Documentary" The Game'a i "The College Dropout" Kanye Westa - powiedział dla magaazy Rolling Stone Anderson .Paak. Jego najnowsza płyta to zdecydowanie najbardziej hip-hopowo brzmiący krążek w jego dyskografii. "Malibu" miało więcej "pościelowych" utworów. Z "Oxnard" lepiej wam będzie na plażach Los Angeles.

Nad całością albumu jako producent wykonawczy czuwał Dr. Dre, który pojawia się też gościnnie w jednym z utworów. Na 14 piosenek tylko 5 to solówki .Paaka. W pozostałych artysta dostaje wsparcie przede wszystkim od raperów - występ Dre mnie nie porwał. Rozczarowany jestem też utworem "Trippy" z moim ulubionym amerykańskim raperem - J. Cole'm. Jest dobry i tylko dobry. Liczyłem na prawdziwą petardę, ale jej nie dostałem, choć w drugiej części zwrotki Cole'a od momentu "Bingo, what do you know?/Years later, late night after a show we here later" naprawdę ciężko nie bujać głową. Z gościnnych utworów moi faworyci to "Cheers" z Q-Tipem i "Anywhere" ze Snoop Doggiem a także The Last Artful, Dodgr.

Program zaczniemy i skończymy polski rapem - w najbliższą niedzielę w Starym Klasztorze we Wrocławiu zagrają Rasmentalism i Rosalie. W audycji do zdobycia jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

PLAYLISTA AUDYCJI:

Anderson .Paak feat. Kendrick Lamar - Tints
Rasmetnalism feat. Rosalie., Taco Hemingway - Fast Food
Anderson .Paak - Saviers road
Anderson .Paak - 6 Summers
Anderson .Paak feat. J. Cole - Trippy
Anderson .Paak feat. Q-Tip - Cheers
Anderson .Paak feat. Snoop Dogg & The Last Artful, Dodgr - Anywhere
Anderson .Paak feat. Pusha T- Brother's Keeper
Anderson .Paak feat. BJ the Chicago Kid - Sweet Chick
Rasmentalism - Czarne koty
Rasmentalism - Między nami spoko

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.