Rymy i Bity: Nowości, stary i nowy Pezet i O.S.T.R., "Care for Me" Saby [CO BYŁO GRANE]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-11-27 05:37 | Zmodyfikowano: 2018-11-27 00:00
A|A|A

Dzisiaj bez jednego przewodniego motywu - będziemy kleić kilka wątków. Zaczniemy od świeżego bo opublikowanego dziś singla Rasmentalismu zapowiadający nowy album grupy, który ukaże się w 2019 roku. Miałem okazję słyszeć ten numer już wczoraj na koncercie. Na razie mnie nie porwało, ale przypominając sobie historię singli mojego ulubionego duetu mc/producent w Polsce często były wśród nich utwory, które podobały mi się najmniej na ich płytach.

To nie koniec nowości, bo potem wybierzemy się do Stanów, żeby sprawdzić jak brzmi utwór promujący film Creed II w którym gościnnie udzielił się J.Cole.

Powrócimy na polskie podwórko za sprawą ostatnich numerów Pezeta i O.S.T.R., ale że ich obecna stylistyka nie trafia do mnie tak jak to co robili lata temu, to wymieszamy ich nowe produkcje z utworami z ich solowych debiutów. Wrócimy zatem na chwilę i do "Muzyki klasycznej" i do "Masz to jak w banku".

Na koniec raz jeszcze USA i "Care for Me". Album rapera i producenta z Chicago, który nazywa się Saba. Płyta wyszła w kwietniu, ale trafiłem na nią dopiero w zeszłym miesiącu z polecenia Tego Typa Mesa. Warszawski raper wie co dobre i od razu zatopiłem się w tej stylistyce. Album Saby to tylko 10 utworów, ale idealnych na jesień. Recenzenci i publika za oceanem była tą płytą zachwycona. Mam nadzieję, że Państwo także będą.

Playlista audycji:

Rasmentalism - Escape Room
Ari Lennox J. Cole - Shea Butter Baby
6LACK feat. J. Cole - Pretty Little Fears
Pezet - Droga
Pezet/Noon - Re-fleksje
Pezet/Noon feat. Gosia Foltyniak - Bez Twarzy
O.S.T.R. - Chevy Impala 
O.S.T.R. - Kiedy
O.S.T.R - Ile jestem w stanie dać
Saba - Smile
Saba - Calligraphy
Saba - Grey
Saba feat. Mick Jenkins, Xavier Omar - Stay Right Here
Rasmentalism - Rodzinny Biznes 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama