Dyrektor Teatru Polskiego, nowe spektakle Teatru AST, Teatru Kombinat, wałbrzyskie Fanaberie (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2018-11-28 22:00 | Zmodyfikowano: 2018-11-28 22:00
A|A|A

Radio Wrocław Kultura DAB+Teatr, wtorki od 16:00

O premierze w Teatrze Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Kolejny w tym sezonie studencki dyplom to 'Zabójca czasu' w reż. Maćka Prusaka. Wraz z nim dramaturżka Marta Giergielewicz i aktor Mateusz Bernacik. Sztuka wg opowiadań Stefana Grabińskiego.

Katarzyna Baraniecka z Teatru Kombinat, który na koniec jubileuszowego roku obchodzi Tydzień Praw Wyborczych Kobiet. W programie spektakl 'Oriana. Utwór' oraz czytania sztuk 'Zapolska Superstar' Jana Czaplińskiego i 'W promieniach' Artura Pałygi.

Sebastian Majewski, dyrektor artystyczny Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu, o zbliżających się 'Fanaberiach', niestety - jak się okazuje - ostatnich. Za to pełnych wrażeń i... sentymentów.

Kazimierz Budzanowski - pełniący obowiązki dyrektora naczelnego Teatru Polskiego we Wrocławiu. Po odwołaniu Cezarego Morawskiego, przed powołaniem nowego szefa artystycznego porozmawiamy o wyzwaniach, przed jakimi stoi teatr i jego ludzie, w najbliższej przyszłości.

Do usłyszenia i zobaczenia w odbiornikach z DAB+, aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama