Siatkarki Volley Wrocław wciąż bez zwycięstwa na własnym parkiecie

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-12-13 07:45

Zespół z Bydgoszczy był faworytem spotkania, ale Volley nie zamierzał się poddawać.

Pierwszy set był wyrównany. Dopiero w końcówce zawodniczki Pałacu zdobyły przewagę dzięki skutecznej grze Patrycji Polak Balmas i Eweliny Krzywickiej. Tego prowadzenia już nie oddały i wygrały seta 25:18.

W drugiej partii dobrze w barwach wrocławskiej drużyny grały Natalia Murek i Aleksandra Rasińska. Volley prowadził 12:9. O sukcesie decydowała końcówka. Był remis 22:22, ale więcej zimnej krwi zachowały rywalki, które triumfowały 25:23.

Trzeci set to znów przewaga Volley 11:7. Zespół z Bydgoszczy zdołał wyrównać na 13:13. Ale to wrocławskie zawodniczki potrafiły odzyskać prowadzenie i triumfowały 25:18.

Czwarta partia to znów wyrównany bój. Wrocławski zespół przegrywał 18:19, ale sześć punktów z rzędu zdobyły zawodniczki Pałacu, które wygrały tego seta 25:18 i cały mecz 3:1.

Volley Wrocław - Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 18:25)

Volley: Gajewska, Murek, Łozowska, Rasińska, Wers, Soter, Kuziak (libero) oraz Piśla, Gancarz, Wołodko.

Pałac: Mazurek, Polak Balmas, Ziółkowska, Gałucha, Krzywicka, Misiuna Jagła (libero) oraz Fedusio.