Program interwencyjny Reakcja 24 [PLANY]

Marek Obszarny, d | Utworzono: 2019-09-06 11:40 | Zmodyfikowano: 2019-09-06 11:40
A|A|A
REAKCJA 24

(fot. Radio Wrocław)

W najbliższym czasie gośćmi Reakcji 24 będą:

05.12 czwartek - ekspert od świadczenia Rodzina 500 plus
06.12 piątek - rzecznik praw konsumentów Beata Nankowska

Zapraszamy do zadawania pytań. Można je wysyłać na adres reakcja24@radiowroclaw.pl 

lub nagrać na naszej sekretarce dzwoniąc pod numer 71 391 00 00  

 

Reakcja24 codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 12 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wacek
2019-11-26 13:02:49
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Trochę na wyrost jakieś propozycje dziennikarza Marka "posterunek policji na krzyżówce" zamiast uczyć się na lepszych i dać przyzwolenie na postój, i tak nie ma miejsca to jeszcze więcej "krawężników: do mandatów. Wystarczy tylko chcieć, a parkingi będą na każdej drodze, ale to nie u nas... o mądrości wylatuj ...
~Holly
2019-09-09 12:16:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kiedy wraz z pasażerem będzie wraz z nim jechał na platformie jego samochód? Widziałem taki widok 20lat temu w Niemczech skład osobowy ciągnął lawety z autami pasażerów
~marek
2019-09-03 11:24:11
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 3
kiedy w planach pojawi sie plan spotkan z gosci reakcji 24 ? bo zakonczylo sie na 14 sierpnia...
~Małgorzata
2019-07-08 12:32:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dzień dobry, ciężko się dodzwonić w czasie pobytu gościa Reakcji24. Mam nadzieję,że uda się zadać pytanie Panu Kuratorowi Oświaty. Mówi się dużo o podwójnych rocznikach w szkołach średnich, ale problem dotyczy także szkół podstawowych. Przez to, że klasy 7 i 8 zostały w podstawówkach, szkoły te niektóre są przepełnione. Ja mam dokładnie na myśli SP 61 przy ulicy Skarbowców. Przed wakacjami pani dyrektor tej szkoły zapowiedziała oficjalnie, iż lekcje będą odbywać się do godziny 17:35! Czy jak na takie male dzieci to nie jest przesada. Wiem, że były ruchy i prośby ze strony Rady Rodziców, aby szkoła mogła zaadaptować kilka sal w budynku mieszczącym się obok szkoły- byłe Kolegium Nauczycielskie Języków Obcych, jednak pani dyrektor nie dość się wystarała o te sale. Dzieci więc będą uczyć się do tak późnych godzin. W zeszłym roku moja córka kończyła lekcje o 16:35, to problem przy zajęciach dodatkowych, a potrzebuje ze względu na stan zdrowia uprawiać dużo sportu. Czy pan Kurator może wypowiedzieć się w tej kwestii i czy wie coś na temat braku sal i warunków do nauki w tej szkole i jej podobnych. W zeszłym roku niektóre lekcję odbywały się w małej salce do gimnastyki korekcyjnej na podłodze. Pozdrawiam. Małgorzata
~Januszek
2019-06-21 12:24:08
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam serdecznie, pamietam audycje o dzielych wladzach z okolic Jeleniej Gory, którzy sobie swietnie poradzili z koszeniem dzialek wlascicieli przebywajacych poza grnicami i nie interesujacych sie swoja wlasnoscia. Prosze o pomoc gdyz identycznyn problem jest w Kudowie Zdroj na dzialkach zaniedbanych. Straz miejska nie reaguje, nikt na nikogo nie ma wplywu a zmije kasaja mieszkancow. Jak i do kogo sie zglosic o pomoc bo problem trwa juz kilka lat. Pozdrawiamy mieszkancy.
~Balbina
2019-05-20 12:24:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Towar zakupiony przez internet (zapłacony) ale odbiór w sklepie. Czy można ten towar zwrócić w ciągu 14 dni?
~Wojtek
2019-04-30 12:19:52
z adresu IP: (213.216.xxx.xxx)
Ocena: -1
Kupiłem drogi telefon przez internet jako nowy. Sprzedawca wystawił paragon, ale nie wystawia faktury. Telefon po tygodniu się zepsuł i okazało się że gwarancję udziela jedynie sprzedający. Oczywiści reklamacja nie została uznana. Co mam robić?
~czbodzio
2019-04-23 12:51:25
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 2
A co z ulica Pulaskiego od Malachowskiego do Kosciuszki?
~Prw
2019-04-23 09:51:42
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zerwana trakcja na moście Zwierzynieckim powalone drzewo uszkodziło trakcję jest Spore utrudnienia w ruchu w kierunku w kierunku Zoey Hali ludowej jaki wylotu w kierunku Warszawy przez rondo Grunwaldzkie
~Pawel
2019-04-23 09:51:03
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zerwana trakcja na moście Zwierzynieckim utrudnienia w ruchu od mostu Grunwaldzkiego w kierunku wylotu na warszawę i wjeździe na osiedle Biskupin
~Aws
2019-04-11 04:10:32
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -4
A pros audycji o mpk, słuchałem w całości. Dlaczego zawsze znajdzie się jakieś stworzenie, któremu wszystko przeszkadza. Napisze to takie w meilu (bo anonimowo), że kierowcy autobusów pędzą ul. Wejcherowską 60km/h, chyba radar w oczach ma!!! Do ul. Lutra jest 50km/h, od Lutra 30km/h, mam nadzieję, że tak kierowcy jeżdżą, a ty mądralo, co pisałeś tego maila będziesz stał w jeszcze większych korkach, życzę, żebyś codziennie spóźniał się do pracy. Jak Pan Obszarny przeczytał tego mejla, to cała dyskusja ożyła by, ale była to końcówka czasu, śmiać mi się zachciało, jak to wszystko funkcjonuje, donoście, donoście jeden na drugiego, szczucie społeczeństwa i niestety lepiej już w tym kraju nie będzie. Dziękuję i nie pozdrawiam, wyłączam radio Wrocław i słuchać więcej nie będę.
~Andrzej
2019-02-25 12:56:09
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 4
Witam W Długołęce został zainstalowany w pełni zautomatyzowany przejazd kolejowy. Wszystko byłby fajnie gdyby nie jego uciążliwość dla mieszkających w pobliżu tego przejazdu. Sygnał dzwiękowy jest za głośny. Również czasy otwierania i zamykania się ,w porównaniu do poprzednio istniejących znacznie wydłużone. Pozdrawiam
~Anna
2019-02-20 11:51:40
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 0
Na jakiej fali nadajecie?
~Marcin
2019-02-14 09:41:49
z adresu IP: (31.6.xxx.xxx)
Ocena: 3
A gdzie są aktualne informacje o gościach ?