Bieg Gwarków jednak się odbędzie!

Bartosz Szarafin, BT | Utworzono: 2019-02-05 08:05 | Zmodyfikowano: 2019-02-05 08:06
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

O skomplikowanej przyszłości Biegu Gwarków pisaliśmy tutaj. Teraz możemy ogłosić szczęśliwe zakończenie tej historii i zapowiedzieć dwa dni poświęcone miłośnikom biegówek. Równocześnie organizatorzy upieką przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu.

W marcowy weekend na Przełęczy Jugowskiej zostaną rozegrane: Bieg Gwarków i Bieg Włókniarza. Warto zarezerwować sobie weekend, by przyjechać w Góry Sowie - zachęca Marek Chmielewski, Prezes Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich.

- Rywalizacja rozegra się na dwóch trasach - mówi Marek Chmielewski, Prezes Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich.

Trasy w Górach Sowich są utrzymywane przez całą zimę, stąd będą wymagać jedynie dopasowania torów do ruchu większej liczby osób w jednym czasie. Informacje o zapisach zostaną opublikowane w ciągu tygodnia. Organizatorzy zachęcają do śledzenia ich strony internetowej. Z uwagi na lokalizację, będą nalegać na pozostawianie samochodów w wyznaczonym miejscu, skąd dowiozą zawodników autobusami na miejsce startu. Wszystko po to by uniknąć paraliżu drogi powiatowej do Przełęczy Jugowskiej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama