CCC wygrywa, ale odpada z Pucharu Europy

| Utworzono: 2010-01-13 19:52 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Do przerwy wydawało się, że polkowiczanki będą w stanie odrobić straty z pierwszego meczu. Amisha Carter i Daria Mieloszyńska rozgrywały świetne zawody, a CCC po dwóch kwartach prowadziło 45:31.

Niestety rywalki w pełni kontrolowały przebieg spotkania. W trzeciej kwarcie zagrały twardo w obronie i zbliżyły się na kilka punktów, co pozwoliło im bezpiecznie rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść.

CCC Polkowice - Botas Spor Adana 69:64 (24:15, 21:16, 11:22, 13:11)

CCC Polkowice - Amisha Carter 22, Daria Mieloszyńska 17, Małgorzata Babicka 7, Ryan Coleman 7, Anna Pietrzak 5, Nataliya Trafimava 5, Justyna Jeziorna 4, Veronika Bortelova 2.

Botas Spor - Courtney Paris 23, Sharnee Zoll 17, Dudrdane Gumursay 11, Nezibe Uzun 6, Didem Suel 3, Judit Kajdacsi 2, Pelin Gulbag 2, Seda Tabakci 0, Burcu Cigil 0, Gamze Takmaz 0.