Jacek Sutryk kolejnym prezydentem, który otrzymał list z pogróżkami i nabojem

, dwie | Utworzono: 2019-03-05 13:40 | Zmodyfikowano: 2019-03-05 13:40
A|A|A

(fot. Facebook)

W liście znajdowało się zdjęcie Sutryka z jego babcią oraz fotografie innych samorządowców, w tym zamordowanego Pawła Adamowicza, na którego wizerunku widniał napis Game Over. Treść była dokładnie taka sama, jak w korespondencji wysłanej m.in. do włodarzy Krakowa, Poznania, Łodzi czy Kielc.

Autor domagał się, by Sutryk w ciągu 7 dni zrezygnował z piastowanej funkcji, bo inaczej zginie. Przypomnijmy, że wczoraj policja zatrzymała w Warszawie 28 latka, który najprawdopodobniej jest autorem przesyłek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wyborca
2019-03-06 09:45:33
z adresu IP: (185.13.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wybory coraz bliżej. Platforma nie ma zbyt wiele do zaoferowania, więc "jedzie " na śmierci prezydenta Gdańska. Trochę to słabe.
~asia
2019-03-05 22:40:38
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 2
Gdybym ja dostal tego typu list to zwyczajnie wyrzuciłbym go do kosza Przede wszystkim należy ocenić czy adresat realnie może wykonać zrealizowac to o czym pisze .W mojej ocenie to jest nierealne bo gdyby faktycznie chcial zrealizować te dzialania raczej nigdy by o nich nie uprzedził tylko wykonałby je z nienacka.
~Realista
2019-03-05 21:42:11
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 7
Kto wierzy w takie dziecinne brednie?
~WROClove
2019-03-05 21:21:54
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -5
Niewątpliwie , świat zlazł na psy ( z całym szacunkiem do psów ) . DRAMAT, DO CZEGO ZDOLNI SĄ PSYCHOPACI ! WYNATURZENIE TOTALNE !
~tutejszy
2019-03-05 20:44:49
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 7
co za emocjonujący serial spilberg by tego nie wymyslił ale bnd tak pozostaje zlikwidować pocztę by kolejny matoł jak mu debilne żarty do łba powkładają musiał sam sie bawic w listonosza
~gruk17
2019-03-05 19:07:44
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 9
A ja mysle ze to sciema wymyslona przez schetototaniakow ,te plakaty sa takie same zrobione w jednej drukarni tylko zdjecia podkladem sa inne adresowane skad ? to nie jest zagrywka Pzadzacych tylko totalniakow ,to moje zdanie i domysly,a sprawdzic trzeba i sprawe ujawnic ,bo juz duzo bylo takich zagrywek przez Kodowcow i innych schetototalniakow ,kto by niebyl ma byc wyjasnione
~Sanders
2019-03-05 17:08:20
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 1
Potępiam groźby ale nie dziwię się.Jak ktoś dba bardziej o koty niż o mieszkańców to tak będzie wyglądać!
~jury
2019-03-05 16:42:07
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 9
Sami wysyłają do siebie te listy, żeby zdobywać elektorat i móc oskarżać opozycję o tzw. ''mowę nienawiści''.
~gienek
2019-03-05 16:21:28
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: -13
Pisiory, nie cieszcie się. Uruchomiliście machinę, do was też przyjdą podobne listy. Uważam że Adamowicz to początek, nie trzeba nam islamistów, fanatyzm.
~Andrzej
2019-03-05 15:24:06
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Trzeba wrócić do historii i zobaczyć kto rozpętał mowę nienawiści i kto zabił niewinnego człowieka bo chciał zabić premiera Kaczyńskiego to właśnie opozycja która cały czas nie może pogodzić się z przegraną prowokuje i walczy na wszelkie sposoby
~Kucyk
2019-03-05 15:13:44
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 6
Niektuzry mySlo szypko, a inni WOLMO. ten myslau akruat średnio
~Ada
2019-03-05 15:08:39
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Boże co za ludzie! Jak trzeba mieć nie równo pod sufitem aby takie rzeczy wysyłać do innych?!
~Jkl
2019-03-05 14:45:28
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Alez on nie ma rodziny!!! Chyba ze kot znajda....
~Sitak
2019-03-05 14:38:36
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ruletka czerwonego UBywatelstwa rodem z kacapskich wzorów. Czyżby seryjny samobójca rozpoczął nową zabawę? Nikt inny nie jest w stanie POdobnie myśleć.
~kim
2019-03-05 14:07:30
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 5
Kim trzeba być, żeby dokonać takiego czynu?