We Wrocławiu może powstać ponad dwukrotnie większa strefa płatnego parkowania

Malwina Gadawa, PP | Utworzono: 2019-04-11 19:55 | Zmodyfikowano: 2019-04-11 19:55
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Dzięki niej możliwe teraz będzie utworzenie płatnych miejsc parkingowych m.in. na Nadodrzu, Ołbinie, Gajowicach czy Hubach. Tomasz Stefanicki z wrocławskiego urzędu tłumaczy, kiedy miasto będzie tworzyć nowe, płatne miejsca parkingowe.

Michał Kurczewski, szef klubu PiS we wrocławskiej radzie uważa, że zwiększenie strefy płatnego parkowania jest złym pomysłem.

Obecnie za parkowanie w strefie "C", za pierwszą godzinę postoju płacimy 2 złote.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kasa
2019-04-12 14:12:12
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
A nie lepiej postawić szlabany na rogatkach miasta? Czy mieszkańcy beda mieć pule darmowych godzin na parkowanie?
~Wrocławianin
2019-04-12 10:40:14
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 3
Najlepiej niech Pan Prezydent zrobi strefę płatnego parkowania w całym mieście, "układ wrocławski" będzie miał nowe wpływy, aby dalej się paść.
~Grzegorz
2019-04-12 09:09:47
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zrozumiałe. Tylko pytanie, czy pozwolenia na bezpłatne parkowanie dla mieszkańców będą dobrze zorganizowane.
~PRW
2019-04-12 08:16:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Głosowaliście przez lata na gigantomanię Dutkiewicza? Głosowaliście na jego nominata? To płaćcie zamiast szemrać na forach!
~robotnicza
2019-04-12 01:43:09
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 3
pisze a wam to się POdoba nazajutrz , 30 lat POtologii
~sprawiedliwy
2019-04-12 01:12:47
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 4
Obowiązkowo wprowadzić opłaty za parkowanie dla osób mieszkających (będących zameldowanymi to już bez dwóch zdań!) w strefach płatnego parkowania, za pozostawianie samochodów w podwórkach, skwerach itp. w wysokości ceny za normalne parkowanie na ulicy - abonament roczny lub miesieczny. Skończy się stawianie samochodów na dziko. To co wyrabia się w podwórkach w samym centrum miasta woła o pomstę do nieba. Podwórko polaczki-cwaniaczki nie służy do pozostawiania aut za darmoszkę! Nie mówiąc już o lokalach, na które przypadają nawet 2-3 samochody!
~Anarchol'68
2019-04-11 23:27:08
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dutkiewicz zadłużył miasto na miliardy i sobie poszedł - a mieszkańcy muszą za to płacić...
~Wrocławianka
2019-04-11 23:26:07
z adresu IP: (194.54.xxx.xxx)
Ocena: 6
może lepiej wprowadzić najpierw szybką komunikację miejską. Z Oporowa na Ołbin jadę 1 godzinę, a muszę jeździc często do rodziców wymagających stałej opieki. Wiadomo miasto opieki nie zapewni. a zresztą to moi rodzice. Trzeba dowieźć zakupy, pranie, posprzątać i być z nimi. To jak radni myślą ile czasu trwa jedna wizyta. może któryś z radnych spróbuje przejąć obowiązki. A może uchwalicie specjalne dodatki pieniężne na parkowanie.
~Wroclawianin
2019-04-11 22:56:56
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: -1
To dziadowski pomysł....parkingow nie prybywa z kasowac miasto chce kierowcow na coraz wiekszym obszarze
~Shrek
2019-04-11 22:22:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
POlszewicki zarząd nad miastem doprowadził do bankructwa. Prezydent rozdaje nauczycielom koty jako nagrodę w naturze za strajk. Ma ciepły chłopina gest jak mało kto.
~greg
2019-04-11 22:12:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
a mieszkańcy niech sobie spacerują albo hulajnogi kupią!!! dudkiewicz był mądry inaczej ale sutryk jeszcze mądrzejszy!!! a tak naprawdę to "urzedasy" którzy przygotowują takie pomysły i decyzje do podpisu dla włodarzy miasta robią ten zamęt!!!
~Nick Heidfeld
2019-04-11 22:02:12
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
przecież płatny parking w soboty jest nielegalny !!!!!!!
~Paweł
2019-04-11 21:54:58
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 7
Drenażu kieszeni wrocławian ciąg dalszy...
~////
2019-04-11 21:02:45
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
To miasto jest bankrutem. Przykład reanimowania trupa.
~derto
2019-04-11 20:43:12
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 13
Zamiast budować parkingi na obrzeżach miasta - łatwiej postawić tabliczki i parkomaty. Czyli nie walka ze smogiem i korkami ale tylko liczy się kasa