Krzysztof Mieszkowski, nowy dyrektor wydziału kultury? "Moje kompetencje są całkiem niezłe"

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-04-23 08:58 | Zmodyfikowano: 2019-04-23 08:58
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wes
2019-09-12 10:16:24
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 6
Mieszkowski wmówił sobie kulturę. Rzeczywistość, głównie zachowania w mediach obnaża jego prymityw, czasami wręcz chamstwo.
~bess
2019-04-26 19:54:26
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 14
Megalomańskie banały.Ne do zniesienia.
~loża szyderców
2019-04-24 08:44:56
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 4
POziom koleżki tych panów zaprasza euro gendera do zabawy
~Z Wrocławia
2019-04-24 07:26:32
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -28
Tytuł nadany przez redakcję ma się mało do wywiadu. Czy Mieszkowski nadaje się do Europarlamentu? Na pewno bardziej niż wiele osób już ogłoszonych, i to z przeróżnych ugrupowań. Robicie też aferę ze studiów a raczej ich braku, a popatrzcie na wielu parlamentarzystów i parlamentarzystek, rządzących. Czy tytuł magistra, doktora, profesora do czegoś obecnie zobowiązuje i macie gwarancję zarówno wiedzy, doświadczenia i mądrości? Ja mam jedno konkretne pytanie do Mieszkowskiego - czy Pan zna języki obce? Jeśli chodzi o wrocławską kulturę, to akurat mocne zmiany na stanowisku dyrektora wydziału kultury (nie ma przecież departamentu kultury!) przydałyby się. Trudna do zrozumienia decyzja Prezydenta i ten wybór chyba najbardziej skonfliktowanej ze środowiskiem osoby.
~Terrazino
2019-04-24 00:25:00
z adresu IP: (93.179.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oczywiste że Ogór zostanie dyrektorem w Polskim.
~Terrazino
2019-04-24 00:21:53
z adresu IP: (93.179.xxx.xxx)
Ocena: 0
Za chwilę zrobią dyrektorem kolejnego ignoranta nazwiskiem Wojcik Igór. Czyli Ogór. Idziemy uznaną ścieżką. Arrabiato.
~Mieszekowski
2019-04-23 20:40:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 37
Pan, który narobił długów w TP mówi, że kompetencje ma niezłe na dyrektora departamentu kultury?! Chyba ten czlowiek kompletnie odkleil sie od rzeczywistosci...
~bywalec
2019-04-23 20:30:02
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -34
Ech, już była nadzieja... KAŻDY, kto zajmował się choć trochę kulturą, a Mieszkowski jak najbardziej, bylby lepszy od obecnego dyrektora Wydziału Kultury. To jakiś fatalny spadek po Dutkiewiczu i kompletne nieporozumienie, wręcz zlekceważenie opinii środowiska artystycznego. Wszyscy byli zadziwieni i mocno rozczarowani, że Sutryk powołał Pietraszka. Ale to jego osobisty wybór i oznacza, że nasz Prezydent ma kulturę w dalekim poważaniu, ale też musiał widocznie tak niefortunnie pospłacać jakieś "długi" personalne.
~Klątwa?
2019-04-23 20:05:02
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 27
Czy to 1 kwietnia? Czy po prostu Kpina!.
~Sam
2019-04-23 18:14:22
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 32
Ten gość powinie skończyć normalne studia a nie podpinać się pod lewactwo aby uzyskać profity.
~Gdzie się nie pojawi
2019-04-23 17:47:34
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 43
tam się wszystko marginalizuje. Najpierw Teatr Polski, teraz Parlament. Czekamy co dalej.
~dardan1
2019-04-23 12:47:46
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 36
brak kwalifikacji , ukończył tylko szkołę średnią , nie był w stanie ukończyć takiego kierunku jak kulturoznawstwo , to o czym mówimy ale nie takich dyrektorami robili nie tylko za komuny jemu też się należy w ramach wyrównywania szans społecznych
~sj1950
2019-04-23 12:40:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 40
"Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie .........". Niby stare ale jak się okazuje nadal dobrze działa.
~Inspektor
2019-04-23 11:41:42
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 56
Ten chłop ledwo średnią szkołę skończył. Nie zna się na niczym, a od 30 lat żyje jak pączek w maśle na państwowych posadach i jeszcze uważa się za eksperta. Huba i nic więcej.
~POdgrzybek
2019-04-23 11:18:53
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 42
Nowośmieszna kukła, ot i kwalifikację. Przepraszam, najważniejszą kwalifikacją jest udział w tęczowo-POKOmuszej koalicji.
~Grzegorz
2019-04-23 11:17:20
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -15
Na czym polega to plucie?
~.I..
2019-04-23 09:23:59
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 48
pluje na Polskę w niemieckich szmatławcach, czyli ma kwalifikacje w/g standartów PeŁo