Natalia Gajewska zostaje w drużynie Volley Wrocław

| Utworzono: 2019-05-06 20:40
A|A|A

- Natalia bardzo dobrze wkomponowała się w drużynę. W trakcie sezonu bardzo dobrze współpracowała ze sztabem, dzięki czemu rozwinęła się jako siatkarka. Widzimy to nie tylko my, ale i ona sama. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Natalią, dlatego złożyliśmy jej propozycję przedłużenia kontraktu – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Natalia Gajewska, mimo ofert z innych klubów, zdecydowała się na pozostanie na kolejny sezon w stolicy Dolnego Śląska.

- Cieszę się, że mogę zostać we Wrocławiu. Bardzo podoba mi się atmosfera tego miejsca. Organizacja w klubie jest także na wysokim poziomie. Myślę, że to idealne miejsce by dalej rozwijać swoje możliwości siatkarskie. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla nas jeszcze lepszy od minionego. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby tak było - tak Natalia Gajewska skomentowała przedłużenie umowy.

Natalia Gajewska to druga z siatkarek, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt z wrocławskim klubem. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Natalia Murek. Pierwszym trenerem drużyny będzie Wojciech Kurczyński. Wkrótce kolejne informacje na temat drużyny na sezon 2019/2020.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama