PiS mobilizuje wyborców we Wrocławiu

Malwina Gadawa, GN | Utworzono: 2019-05-13 16:40 | Zmodyfikowano: 2019-05-13 16:41
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Prawo i Sprawiedliwość akcją "Obroń swoje prawo" rozpoczyna kolejny etap kampanii wyborczej. W ten sposób partia Jarosława Kaczyńskiego chce zmobilizować sympatyków PiS-u do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Liderką listy PiS w okręgu dolnośląsko-opolskim jest minister Anna Zalewska:

Politycy PiS przekonywali także, że głos oddany 26 maja będzie głosem za tym, jaka ma być w przyszłości Polska.



 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~WrocLove
2019-05-14 14:33:58
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -6
Pani Stachowiak - Różecka też mnie ,,mobilizuje,, - trochę historii: myślała, że ma wyższe wykształcenie, a to był tylko ogólniak. Do swojego uboższego wykształcenia przyznała się dopiero po wygraniu wyborów do Sejmu. Przed wyborami miała wyższe wykształcenie, a jako posłanka już tylko średnie . Wychodzi na to, ze gdyby została ministrem to byłoby już tylko podstawowe. :))) Chyba że w PiS-ie obowiązuje inna gradacja wykształcenia; chrzest- podstawowe, 1-komunia - średnie, bierzmowanie - wyższe. "Nie miałam zamiaru kłamać i oszukiwać" ...kolejny dowód na to, że polityk tylko wtedy powie prawdę, jak się pomyli... kłamca może być ich (Was) reprezentantem ? Zresztą , co tu dużo pisać , w PiS są i tacy z doktorami prawa, a na prawie się nie znają, i niepotrzebnie studiował tyle lat, wystarczy że umie się podpisać, prawda?
~WrocLove
2019-05-14 13:33:12
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -2
Pan Kubów do Europarlamentu prze z misją oczyszczenia Europy, z niebezpiecznych odpadów, zagrażających zdrowiu i życiu ( naturalnie przy pomocy biznesu żony ) ,,utylizując na wszelkie możliwe sposoby poniekąd naród,, w Polsce , i nie tylko ( media głoszą że polska mafia śmieciowa sukcesywnie opanowuje Czechy, nie śmiem nawet podejrzewać czy Pani żona coś wie na ten temat, ale , jest tak jakby, w tej samej branży - śmieciowej ) ? ? ? ? ? ? ? ? ,,Krzysztof Kubów z Prawa i Sprawiedliwości w Sejmie zajmuje się zagadnieniami związanymi z gospodarowaniem odpadami. Jego żona, Barbara Kubów, ma świetnie prosperujący biznes związany z branża odpadową – informuje dziennik „Fakt”. Krzysztof Kubów w 2010 r. został radnym powiatowym, w 2014 r. radnym sejmiku województwa dolnośląskiego, a rok później posłem PiS. Po wyborach zgłosił się do sejmowej komisji ochrony środowiska. W tym czasie jego żona, jak informuje „Fakt”, rozwija biznes odpadowy. Od 2014 r. na rynku funkcjonuje jej firma EKO-LEGIS zajmująca, się m.in. zbieraniem odpadów. Miesiąc po wyborach powstaje kolejna firma – 4ERT. Ma zbierać m.in. niebezpieczne odpady, zajmować się ich rekultywacją i gospodarką. Dziennik sugeruje też, że w branży pracuje wielu znajomych państwa Kubów. Mają wśród nich być radni PiS, byli kandydaci na radnych oraz osoby związane ze spółką KGHM Polska Miedź.Fakt” donosi, że od wygranych przez PiS wyborów, firma żony posła wygrywa przetarg za przetargiem. Jest np. ulubionym kontrahentem jednostki wojskowej w Świętoszowie, skąd odbiera i transportuje odpady niebezpieczne, medyczne czy kuchenne. Za jedno tylko zlecenie jednostka płaci firmie żony posła 133 tys. zł. Firma znajomego państwa Kubów za inne zlecenie dostaje prawie 124 tys. zł. A przetargów są dziesiątki.,, Pytam dlaczego PIS odkąd rządzi sprowadza śmieci z Niemiec ? Było 100tyś ton rocznie a jest ponad 400tys ton rocznie, to sie pytam po co i dlaczego PiS sprowadza śmieci ? Pytam jak można nisko upaść aby do swojego domu zwozić cudze brudy ?
~fii
2019-05-14 10:08:06
z adresu IP: (80.231.xxx.xxx)
Ocena: -7
Pani Zalewska chce zdemolować szkoły w całej Europie?
~Mmp
2019-05-13 23:31:33
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 17
Twierdza komuchów i postkomuchow, niemiecka twierdza nie będzie głosować na PiS. P
~flawikc
2019-05-13 22:59:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -15
Pisaki przegrają we Wrocławiu. Tutaj rządzi Demokracja i wolność słowa, coś czego oni nienawidzą.
~Wrocław ok.
2019-05-13 22:16:04
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 28
Głosuje na PIS bo mam dość Grzesia i lewactwa
~marmarecki
2019-05-13 21:30:50
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -7
Martwi mnie fakt, że to towarzycho zawitało do mojego miasta! Podchale, Lublin - ok, ale Wrocław?
~były POwiec
2019-05-13 21:11:54
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 30
Głosuje na PiS WBREW CHAMSKIM FILMOm SIEKIELSKICH.Tylko PiS POwstrzyma to czerwone towarzycho z IQ wielkosci płyty chodnikowej
~wrocławianin
2019-05-13 20:49:28
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 25
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że głos oddany na PIS będzie głosem za tym, jaka ma być w przyszłości Polska.
~Ana
2019-05-13 20:40:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -16
Jak mogę głosować na te osoby skoro ich nie znam i nic o nich nie wiem i nigdy ich nie widziałam !Nie wiem też co chcą osiągnąć w Brukseli. Osobiście uważam,że kandydat do Parlamentu Europejskiego powinien być młody i zdrowy. Znać języki obce, problemy tego świata, a nie gnać po kasę
~WrocLove
2019-05-13 20:39:43
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -12
Szczere kondolencje dla potencjalnych Wyborców ! U cha cha ni wizją władzy i kasy ,, pasterze ,, , 26.05.2019 oczekują przy urnach na ,,baranów,, .
~nie zagłosuję na PIS
2019-05-13 20:37:37
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -10
na tą bandę oszustów nie oddam głosu !!!
~Oska
2019-05-13 20:32:28
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -18
na milion procent nie pisowska zalewska Babajaga
~bess
2019-05-13 17:12:52
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
To żadna informacja.