Rozmowa Dnia: Nowy prezes MPK i jego plan na MPK

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-05-14 09:03 | Zmodyfikowano: 2019-05-14 09:03
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ:

Rozmowa Dnia: Krzysztof Balawejder. Nowy prezes MPK we Wrocławiu?

Rozmowa Dnia: Prezes MPK we Wrocławiu. O kondycji spółki i planach na przyszłość

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Harley Sutryk
2019-05-21 00:44:20
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jabba kontr atakuje.
~Ag9
2019-05-19 17:16:06
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 3
Facet od kota i pr-u. W sumie to pasuje do Sutryk tylko nie jest taki fotogeniczny. A zapomniałam o tej firmie na P co ją wyprzedał.
~Wrocławianin.
2019-05-19 04:13:40
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 2
Do szach Ja tu nie widzę żadnych nakazów, zakazów, ludzie komentują rzeczywistość. Polbus pada, prezes w radio, albo na fejsbuku, do Mpk przyszedł z mianowania, bez żadnego konkursu, ze wszystkimi ma kontakt (wirtualny), tylko z pracownikami nie bardzo... Same suche fakty, więc w czym rzecz? Ty chyba jesteś z kółka wzajemnej adoracji...
~szah
2019-05-19 00:05:38
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 1
Widzę, że forum Radia Wrocław zamienia się w druga G.Wrocławską, gdzie pełno ekspertów od wszystkiego, niespełnionych geniuszy znających się na wszystkim, od tak dających nakazy jak prowadzić firmę z kilkoma tysiącami pracowników. Doprawdy zabawny widok
~////
2019-05-17 21:41:26
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
No i słup przerósł możliwości menadżerskie słupa... do 22 maja tramwajów na Legnickiej nie będzie.
~New
2019-05-16 15:12:32
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kolejna zamiana i nic z tego, jak beton był tak będzie, aż powoli wygłaszą MPK i oddadzą w prywatne ręce.
~Wrocławianin.
2019-05-15 10:28:08
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 12
Pan prezes wyjdzie z radia, pojedzie na jedną, drugą pętlę, porozmawia ze swoimi pracownikami, ile godzin jeżdżą bez przerwy, pracują 8-10 godzin, przerwa za cały dzień (jak się uda) to 15min! Jak nieraz obserwuję kierowców wysiadających na pętli z kabiny, to aż mnie samego kręgosłup boli. Tu widzę przyczynę zdarzeń drogowych, nieuregulowany czas rozpoczynania i kończenia zmian. Zaczynasz o 15:00, Kończysz o 1:00 w nocy, dojazd do domu, ok. 2:00 w domu, a na 13:00 rozpoczęcie kolejnej zmiany gdzieś na mieście+dojazd i znowu do 23:00. Nikt nie jest robotem, oprócz pracy każdy ma w domu swoje problemy i nie ma możliwości spać do południa... Nie dziwcie się ludzie, że kierowca jest zmęczony, to też człowiek.
~Babcia
2019-05-15 09:38:42
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ależ on pucołowaty, a ti ti :)
~klint
2019-05-15 00:24:33
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: -13
Ciekawa audycja, nowy prezes sprawia wrażenie rozsądnego człowieka, to może być właściwy człowiek na właściwym miejscu.
~A2s
2019-05-14 23:44:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 18
Gdyby ktoś szukał prezesa, to jest w radiu albo na fejsbuchu...
~pol
2019-05-14 19:11:16
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 18
30 tys . miesięcznie piechotą nie chodzi. Kolejny lawirant odpowiednio ustawiony. Nie było nic słychać o konkursie i wakacie. I tak to działa we Wrocławiu od ponad 30-stu lat. Smutne...
~Niewidzialny
2019-05-14 17:09:28
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czemu autobusy zapominają tras i przystanków?
~pan żaba
2019-05-14 15:23:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 14
jabba the hut
~Pasażer
2019-05-14 14:51:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 19
Czy to ten sam gostek, który doprowadził do upadku wrocławski Polbus?
~Wrocławianin
2019-05-14 12:59:16
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tylko ze widać z nadania partyjnego a nie specjalista więc teraz pewnie zamiast wreszcie zlikwidować te tramwaje, na ich miejsce pasy ruchu porobić i zmniejszyć diametralnie korki to weźmie i pobuduje nowe linie tramwajowe i po mieście będzie można jeździć albo tramwajem albo na piechotę. A jako że często psujące się tramwaje blokują cały ruch zostanie - na piechotę
~Komentarz został usunięty
2019-05-14 12:48:07
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 12
Komentarz został usunięty
~jacośmampecha
2019-05-14 10:49:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
W sobotę nie było mojej 20, a w niedzielę nie przyjechała 5. Nie radzę też wierzyć w to co podają tablice. Na kilkuprzystankowym odcinku Powstańców Śląskich raz pierwsza do przystanku dojeżdżała 2 a raz 20.
~ty3y
2019-05-14 10:48:00
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Po co pytać o trasy tramwajowe skoro to nie mpk decyduje na ten temat ...
~Maślice
2019-05-14 10:11:03
z adresu IP: (194.8.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nie będzie tramwaju na Maślice? Skandal!
~Paweł
2019-05-14 10:11:01
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Podsumowanie rozmowy: jest dobrze, będzie lepiej. Niestety, nowy prezes MPK nie obiecał, że w ciągu 5-10 lat pojedziemy tramwajem na Jagodno czy Swojczyce. Powiedział tylko, że zrobią wszystko, aby tak się stało. Czyli w razie czego: chcieliśmy, ale nam nie wyszło.
~Oko
2019-05-14 10:04:22
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 17
Miałem okazję pracować w MPK na Obornickiej. Ta firma to dno. Na zajezdni autobusowej siedzi sama klika. Obsadzone wszystkie stanowiska znajomymi i rodziną od kierowników po mistrzów i ich synkow. Mechanicy na nocnych zmianach zamiast pracować to śpią. Puszczane są niesprawne autobusy do ruchu. Załatwia się prywate tu coś się zespawa tam coś się wwyniesie itd...