Magdalena Soter na dłużej we Wrocławiu

Wojciech Klich, inf.prasowa | Utworzono: 2019-05-24 07:08
A|A|A

fot. volleywroclaw.pl

Pochodząca z Kielc Magdalena Soter w przeszłości broniła barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Chemika Police, z którymi awansowała z I ligi do ekstraklasy. Od sezonu 2018/2019 występuje w #VolleyWrocław na pozycji środkowej. W dolnośląskim zespole jest jedną z dwóch siatkarek, które wystąpiły w każdym ze 100 rozegranych setów w poprzednim sezonie. Środkowa była trzecią najlepiej punktującą zawodniczką – zdobyła w sumie 243 „oczka".
 

- Bardzo cieszę się z pozostania w zespole Magdy. To doświadczona siatkarka, niejednokrotnie udowodniła to na boisku. Jej punktowe bloki z pewnością przyczyniły się do każdej wygranej, którą zanotowaliśmy w ubiegłym sezonie. Liczymy na kolejne punkty w naszych barwach – mówi Jacek Grabowski, prezes klubu.

 

Soter to kolejna siatkarka z podstawowego składu wrocławskiego zespołu, która zdecydowała się na przedłużenie umowy z wrocławskim klubem. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Natalia Murek, Natalia Gajewska i Roksana Wers. Trenerem będzie Wojciech Kurczyński.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama