#VolleyWrocław powoli zamyka kadrę na przyszły sezon

Wojciech Klich, inf.prasowa | Utworzono: 2019-06-08 07:56 | Zmodyfikowano: 2019-06-08 07:58
A|A|A

fot. volleywroclaw.pl

Mras to dwudziestotrzyletnia rozgrywająca, mająca na swoim koncie liczne sukcesy młodzieżowe: dwa złote medale zdobyte w mistrzostwach Polski kadetek, dwa złota w krajowych rozgrywkach juniorek.  Dwukrotnie triumfowała też z Atomem Treflem Sopot w Młodej Lidze Kobiet.


Jako dwudziestolatka zadebiutowała w seniorskiej drużynie z Sopotu, w której spędziła tylko rok. W następnym sezonie obrała kierunek łódźki i z ŁKS-em Commercecon wywalczyła srebro w mistrzostwach Polski. Gdańszczanka do #VolleyWrocław dołączy po sezonie spędzonym w pierwszoligowym klubie UNI Opole, z którym zakończyła zmagania na piątej pozycji.


- Zdecydowałam się na Wrocław w tym roku, ponieważ słyszałam bardzo dużo dobrego o klubie, szkoleniu i panującej tu atmosferze. Bardzo się ciszę z możliwości reprezentowania barw #VolleyWrocław w nadchodzącym sezonie! – powiedziała Mras.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama