Muzyczna Żonglerka w RWK: Hultaj Festiwal, Butoh Techno, Michał Chlebosz, Brahms Festiwal

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-06-30 12:34 | Zmodyfikowano: 2019-06-30 12:35
A|A|A

https://pik.wroclaw.pl/butoh-techno-spektakl-audiowizualny/

W najbliższej audycji, na początek porozmawiamy o Hultaj Festiwalu (26-28 lipca, Pałac w Gorzanowie). Naszymi gośćmi w studio będą organizatorzy wydarzenia, Leon i Michał.

O 17:15 odwiedzą nas twórcy spektaklu audiowizualnego "Butoh Techno". To ja­poń­sko-an­giel­sko-pol­skie multimedialne, performatywne przedsięwzięcie w reżyserii Jana Fanfare.

Kolejnym rozmówcą w radiowym studio (18:00) będzie Michał Chlebosz, muzyczny kurator związany z DK Luksus. Podsumujemy sezon 2018/2019, zapytamy o plany koncertowe na najbliższe tygodnie i miesiące. Przypomnijmy, Michał był nominowany do tegorocznych Emocji, nagrody Radia Wrocław Kultura za za wytrwałość w promowaniu muzyki niezależnej, za bycie "ostoją" wrocławskiego życia koncertowego, za czujność w promowaniu artystów, którzy nie poddają się wymogom rynku masowego i komercyjnego.

O 18:30 porozmawiamy o VIII Międzynarodowym Brahms Festiwalu, który rozpoczyna się 7 lipca we Wrocławiu. Gościem "Muzycznej Żonglerki" będzie dyrektor festiwalu Jan Pogány.

Zapraszamy w poniedziałek od 16:00. Powtórka audio od 9:00 we wtorek.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama