Teatr Improwizacji Jesiotr: Płotki

Radio Wrocław | Utworzono: 2019-07-15 08:50
A|A|A

fot. mat. prasowe

Czym zajmuje się Teatr Improwizacji Jesiotr? Można nazwać to teatrem wysokiego ryzyka. To co odgrywamy na scenie nie jest przecież częścią żadnego scenariusza. Polegamy na własnej wyobraźni i tym, co wymyślą inni członkowie zespołu. Nie przygotowujemy ról. Nie rozpisujemy żartów i dialogów. Improwizujemy, tworząc spektakl na waszych oczach. Wszystko bowiem, co gramy, dzieje się tylko raz, jest spontaniczne i niepowtarzalne. Scenki są inspiracją waszych sugestii. W nich nie trzymamy się żadnych reguł - jest strasznie, kontrowersyjnie, bywają łzy rozpaczy, słychać gniew i wrzask, ale też nie brakuje refleksji i wzruszenia. Wszystko to podane z humorem, w zgodzie z najlepszymi tradycjami komedii improwizowanej sięgającej lat 50. XX wieku.

Skandal! Teatr Jesiotr zdradził tajemnice formatu. Dowiedz się czym są Płotki. Chwytliwe? A więc właśnie. Gorące newsy, malutkie skandale, te same sukienki na dwóch różnych imprezach, metamorfozy i młodsze partnerki. W najbliższy piątek ekscytujemy się treścią kolorowych brukowców, szukając inspiracji w szokujących nagłówkach i opisach. Rozdrapiemy skandale, wstrząśniemy opinią publiczną, zbudujemy improwizowaną historię, w której newsy będą zaledwie lub aż sugestią - wszystko inne pozostaje w naszych rękach. Zapraszamy na improwizacje komediową!


Bilety:
Przedsprzedaż 15 zł (dostępne na KupBilecik)
20 zł w dniu występu
Link do KupBilecik
Link do wydarzenia na FB

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama