Grzegorz Schetyna: Nie ma zgody na politykę nienawiści

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2019-07-22 10:27 | Zmodyfikowano: 2019-07-22 10:28
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej za agresje na ulicy obwinia partię rządzącą.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbieta Witek tuż po marszu podkreślała, że nie ma zgody i pobłażania dla tych, którzy łamią prawo i godzą w prawa innych. Policja, w związku z wydarzeniami w trakcie marszu, zatrzymała do tej pory 25 osób.

POSŁUCHAJ: Debata Polityczna: Jak powstrzymać eskalację agresji podczas manifestacji?

W niedzielę podlascy funkcjonariusze opublikowali wizerunki osób poszukiwanych w związku z zajściami na sobotnim Marszu Równości. Policjanci nadal analizują zgromadzony materiał i wizerunki kolejnych poszukiwanych osób będą publikowane na bieżąco.

Bogdan Zdrojewski mówi nie Platformie Obywatelskiej

Były prezydent Wrocławia i europoseł PO poinformował dziś władze partii o tym, że nie zmienił zdania i nie zamierza poprowadzić listy Platformy Obywatelskiej do Sejmu. Szef partii Grzegorz Schetyna zapewnia jednak, że PO znajdzie godnego następcę Zdrojewskiego.

Bogdan Zdrojewski chciał ponownie kandydować do Parlamentu Europejskiego. Władze PO nie znalazły jednak dla niego miejsca na listach, twierdząc, że Bogdan Zdrojewski powinien być liderem listy do Sejmu. Już wtedy sam zainteresowany twierdził, że taki scenariusz wyklucza.

Bogdan Zdrojewski podjął ostateczną decyzję, że nie wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. Polityk taką decyzję zapowiadał już kilka miesięcy temu, kiedy władze PO zdecydowały, że nie wystartuje on ponownie do Parlamentu Europejskiego:

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zielona wyspa???
2019-07-24 00:59:26
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -205
będziesz miał siną w rozporku LPG+++ w anzlu i POmnisz BOGA wtenczas
~lola
2019-07-23 11:31:08
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -148
Sam- nienawistnik !
~tutejszy
2019-07-23 11:27:40
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -154
Moje sumienie to się tylko zastanawia, czy rzeczywiście wreszcie udało się wam po tylu staraniach kogoś sprowokować – czy w końcu poszliście po rozum do głowy i poprzebieraliście za Polaków swoich chuliganów z antify? W obu wypadkach gratuluję sukcesu. — Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) July 20, 2019 No i co Panie @ZandbergRAZEM filmik okazał się fejkiem, pobita kobieta ze zdjęć – kontrmanifestantką, ofiary zniknęły… Czyli tak jak pisałem, LGBT kłamali bezczelnie i zuchwale, jak to komuchy zawsze. Powtórzysz teraz, człowieku, coś o wstydzie, odpowiedzialności za słowo etc.? — Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) July 23, 2019
~Wiatr odnowy
2019-07-23 00:15:51
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -212
A POwskie UB I KOMUCHY CHOLERNE SIE OŹWAŁY. WROCŁAW BEDZIE BIAŁY JESIENIA.GWARANTUJEMY A WY TOW.POdepczecie swa krwista flage.Obiecujemy
~DENTYSTA
2019-07-22 14:04:44
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -196
P.Schetino Zjadl Pan Zeby za czasow PZPR, SLD, I PO A TO przeszkadza w POdgryzaniu PiS. POra ODEJSC.
~Jacek
2019-07-22 13:39:13
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -172
Panie Schetyna do twarzy Panu w pasiaku. Wreszcie Prawu i Sprawiedliwosci stanie sie Zadosc.! !
~wyborca
2019-07-22 12:27:12
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -151
Panie Schetyna kto sieje wiatr ten zbiera burzę!
~Widelec
2019-07-22 12:18:19
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: -160
Ta akcja już się nie POwtórzy , POszedł won
~mareks
2019-07-22 12:05:27
z adresu IP: (95.143.xxx.xxx)
Ocena: -157
widzę że Szetyna ubrał się już w stosowne wdzianko.;D
~Majka
2019-07-22 11:32:23
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -156
Pan S. to okropny mały człowiek, bez POlotu. Zło ma wypisane na twarzy. Sam rozpoczął mowę nienawisci, a teraz odwraca kota ogonem. On POdzielil społeczeństwo na sorty. Od Pańskiego kłamstwa aż się kurzy. Hańba. Pora na emeryturę-czas ustąpić.
~Omega
2019-07-22 11:00:44
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -225
Zero wiedzy. Ot stary dziadek,kłamczuch? A KTO ZACZAŁ MOWE NIENAWISCI Panie S? A Kto POdzielił POLAKOW? TO PYTANIE RETORYCZNE dla Pana