Emocje dla Marka Krajewskiego (WYWIAD w nowym numerze magazynu Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2019-08-03 10:38 | Zmodyfikowano: 2019-08-03 10:48

Bohater naszego okładkowego wywiadu, Marek Krajewski, odebrał statuetkę uroczyście podczas spotkania z czytelnikami w ramach Miesiąca Spotkań Autorskich we wrocławskiej Mediatece. Jeszcze raz gratulujemy, zwycięstwo w kategorii OSOBOWOŚĆ absolutnie zasłużone.

Olga Chrebor, Marek Krajewski, Jacek Antczak, fot. Rafał Komorowski (dzięki uprzejmości Miesiąca Spotkań Autorskich)

Co jeszcze w nowych Emocjach? Jerzy Węgrzyn wnikliwie omawia muzyczną stronę filmów Quentina Tarantino, ShataQS opowiada o najnowszej płycie 'Fenix'. Michał Kwiatkowski rozmawia z Keyonem Harroldem - amerykańskim trębaczem jazzowym nie tylko o Beatlesach, drukujemy też wiersz Emily Dickinson w nowym przekładzie Tadeusza Sławka, a Roman Gutek i Marcin Pieńkowski mówią, co ciekawego na Nowych Horyzontach. Prezentujemy również wszystkich laureatów (i nominacje) do nagród Radia Wrocław Kultura (przyznaliśmy je po raz piąty).

EMOCJE w wersji papierowej znajdziecie w siedzibie Radia Wrocław przy ul. Karkonoskiej, a także w różnych kulturalnych miejscach Wrocławia (np. kinie Nowe Horyzonty). Wersja elektroniczna do pobrania TUTAJ, na stronie streamingu Radia Wrocław Kultura. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.