Koalicja Obywatelska zaprezentowała dolnośląskich kandydatów

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2019-08-05 12:54 | Zmodyfikowano: 2019-08-05 12:54
A|A|A

(fot. Malwina Gadawa)

Dziś we Wrocławiu Koalicja Obywatelska zaprezentowała dolnośląskich kandydatów, którzy powalczą o mandaty poselskie w jesiennych wyborach parlamentarnych. Liderem wrocławskiej listy jest Małgorzata Kidawa-Błońska [POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA], która została rekomendowana do kandydowania z tego okręgu po tym, jak na start nie zgodził się Bogdan Zdrojewski, a następnie jego żona Barbara.

Posłanka i była marszałek Sejmu przyznaje, że jako polityk niezwiązany z Wrocławiem ma trudniejsze zadanie.

Poseł Tomasz Siemoniak, lider wałbrzyskiej listy Koalicji jest przekonany, że Koalicja w jesiennych wyborach odniesie zwycięstwo.

Drugie miejsce na wrocławskiej liście Koalicji zajmuje Małgorzata Tracz z Zielonych, na kolejnych pozycjach są posłowie PO - Michał Jaros, Sławomir Piechota, Aldona Młyńczak i Joanna Augustynowska. Na siódmej pozycji jest poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Achim
2019-08-08 00:13:43
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 17
Każda partia lepsza od siepaczy PiS.
~Jerzy Ból
2019-08-07 18:20:03
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cieszę się, że p. Mieszkowski jest na 7 miejscu, może się nie dostanie. Wg mnie on ma za dużo nienawiści w sobie, nie umie kochać innych, więc tego mu życzę.
~PRW
2019-08-06 07:48:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Większości pań przydałaby się zmiana trybu życia. Nadwaga a wręcz otyłość są niebezpieczne dla zdrowia. Praca posła to dodatkowy stres - nie róbmy im tego
~Układ 1944
2019-08-06 01:01:29
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -55
MOscow zagłosuje
~Sutryk ma kota
2019-08-06 00:45:36
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -54
To nie ci sami co stali murem za opiekunem kota?
~Jasio
2019-08-05 20:42:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -105
Komuna!
~Ale
2019-08-05 20:17:37
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -103
Potwory komuny precz.
~Never
2019-08-05 19:31:46
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -53
"Dziecko we mgle "nie TROLLUJ.
~Never
2019-08-05 19:29:05
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -154
Nigdy, przenigdy na POmylonych.Wrocku wyjdz z tej cholernej komuny i OCKNIJ SIE.
~erto
2019-08-05 16:52:59
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -10
sam miód i wysokie apanaże
~ola
2019-08-05 16:13:15
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -80
Na temat zdradzieckich mord chodziło o to ,że najpierw pluli na Św. Lecha Kaczyńskiego a po śmierci przywoływali jako autorytet i brat nie wytrzymał i wygarnął. Też bym tak zrobiła. Trzeba włączyć trochę samodzielnego myślenia, znać fakty i nie łykać bzdur od polityków tylko tyle i aż tyle
~Suwerenka
2019-08-05 16:11:52
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 77
Powodzenia. Szanse ogólnopolskie nie są duże. Ale chwała tym co walczą.
~młoda
2019-08-05 14:41:26
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -101
PO sztandar wynieść!
~gość
2019-08-05 14:11:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -38
słoik...
~WrocLove
2019-08-05 13:35:30
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 114
Małgorzata Kidawa-Błońska !
~WrocLove
2019-08-05 13:34:22
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 32
,,Nie lubię i nie popieram wulgaryzmów ale... o mordach to chyba pierwszy mówił pan prezes, i to w dodatku z sejmowej mównicy... Nie słyszałm, żeby ktoś coś z tym zrobił. Widocznie członkowie Skull & Bones mogą sobie pozwolić na wszystko. A z drugiej strony, ciekawi mnie, dlaczego członek tak mrocznej organizacji Skull&Bones , jest w Polsce tak ważną figurą i po mistrzowsku rozwala nam Kraj ??? Jest właścicielem drogiej sieci sklepów Leviatan, a wykazał niewielki majątek... Jego kumpel, papcio dyrektor jest właścicielem sieci Żabka. Wszystkie sklepy mają zakaz handlu w niedzielę, a Żabka handluje... Co za dziwny zbieg okoliczności. Kiedy wreszcie społeczeństwo zacznie kumać to wszystko ??? Kiedy wreszcie powie DOŚĆ !,,