Symphonic sessions, czyli nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

materiały prasowe, jk | Utworzono: 2019-08-08 10:01
A|A|A

fot. materiały prasowe

Jest to propozycja koncertowa przygotowana specjalnie dla fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego oraz wszystkich, którzy lubią symfoniczne brzmienie. W programie koncertu znajdują się utwory bliskie sercu każdego fana Mistrza. Na scenie poczujemy siłę i energię 28 osobowej orkiestry i usłyszymy porywających wokalistów. Symfoniczne, nowe ujęcie piosenek przygotowane przez Marcina Mirowskiego zaspokoi każde muzyczne podniebienie.

SYMPHONIC SESSIONS koncerty:
CZĘSTOCHOWA / 08.09 / godz. 19.00 / Filharmonia Częstochowska
WROCŁAW / 14.09 / godz. 20.15 / Sala Koncertowa Polskiego Radia Wrocław
WAŁBRZYCH / 15.09 / godz.20.15 / Filharmonia Sudecka

The Film Harmony Orchestra to orkiestra symfoniczna, składająca się z wybitnych instrumentalistów z całej Polski, których połączyła wspólna pasja. Wykonuje na co dzień muzykę związaną z produkcjami filmowo teatralnymi, nagraniami oraz koncertami.

Agnieszka Damrych to laureatka wielu telewizyjnych programów muzycznych takich jak Must be The Music, X Factor i The Voice of Poland. Oprócz występów solowych gościnnie występuje z projektami kabaretowymi na scenach filharmonii w całej Polsce. Jej głos rozbrzmiewa również w reklamach telewizyjnych, a także w teatrach.

Jacek Kotlarski jest wszechstronnym wokalistą, trenerem muzycznym i wykładowcą. Nagrywa i współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej z głosem o nietuzinkowej barwie i brzmieniu.

Bilety dostępne na eBilet.pl
Więcej o koncercie na www.symphonic.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama