Nowa Ruda: Opóźnia się remont przedwojennego kąpieliska

Bartosz Szarafin, mk | Utworzono: 2019-08-18 10:24 | Zmodyfikowano: 2019-08-18 10:30
A|A|A

fot. UM Nowa Ruda

- Wyznaczono nowy termin oddania inwestycji, ale i tego prawdopodobnie nie uda się dotrzymać. Inwestycja się opóźnia - mówi Marzena Wolińska - zastępca burmistrza Nowej Rudy.

-Warto jednak zaczekać, bo takiej inwestycji nie było w Nowej Rudzie od dawna - mówią Marzena Wolińska i Tomasz Kiliński:

Rewitalizacja przedwojennego kąpieliska jest przeprowadzana kompleksowo. Wymieniane są niecki. Woda będzie filtrowana i podgrzewana. Pojawią się zjeżdżalnie, a w najgłębszym miejscu będzie można skakać z podestu. Tego lata mieszkańcy musieli się zadowolić krytym basenem w Słupcu, lub starym, odkrytym w Jugowie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~jog
2019-08-19 20:28:13
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
"lub starym, odkrytym w Jugowie" - czy autor był na tym basenie? to odnowiony poniemiecki basen położony w górach a nie "stary"
~Ruda
2019-08-19 10:27:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tak to jest jak staje firma żeby tylko zgarnąć przetarg a nie posiada bazowej wiedzy i kalkulacji tego typu inwestycji. Co do P Burmistrza po remoncie drogi Nowa Ruda Drogoslaw powinno się nie wybierać najtańszych firm do realizacji tego typu zadań nie widziałam jeszcze tak slumaczej i tandetnej inwestycji
~M.K
2019-08-19 04:55:46
z adresu IP: (91.238.xxx.xxx)
Ocena: 5
Generalnie patrząc na postępy prac budowy rok 2021 jest bliższym terminem oddania basenu do użytku, ale czy napewno ??? Ten wykonawca nigdy nie oddał w terminie budowy , nie mówiąc o jakości wykonania . Wielkie brawa dla Pana burmistrza za wyłonienie wykonawcy budowy ????
~Lennon
2019-08-19 03:48:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ręce opadają... To tak jak z piłką nożną Wszyscy grają w piłkę., a i tak zazwyczaj Niemcy wygrywaja... A w Nowej Rudzie wszystkie firmy stają do przetargu a i tak zawsze wygrywa ta jedna .Dobrze śpiewał Niemen.,, Dziwny jest ten Swiat,,
~Gosia
2019-08-18 22:55:48
z adresu IP: (95.208.xxx.xxx)
Ocena: 5
Panie Burmistrzu wstyd wstyd....Ale co tam ma pan to gdzies....Bierzecie kase za stołek to wszystko..Centrum zrobione,obwodnica tez i co dalej a kase bierzecie.Skandal
~Ola
2019-08-18 20:11:58
z adresu IP: (188.29.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ten wykonawca w swojej karierze nie dał rady zrealizować nic w terminie. Problemy kadrowe wykonawcy..... Czyżby w między czasie wykonywał jeszcze tysiące innych zleceń. Życzę powodzenia może w lipcu następnego roku.
~nysa231
2019-08-18 19:04:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 9
Haha.... od kiedy to inwestor tłumaczy wykonawcę ... Pani burmistrz... wstyd... A może to lokalny układzik.. chyba czas na kontrolę... ciekawe czy wszystkich tak łatwo w tym miasteczku władze lokalne tłumaczą... mocni.. mający za plecami posłankę..
~nysa231
2019-08-18 18:58:17
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tak to bywa... jak wybiera się, zamiast firmę wyspecjalizowaną w tego typu inwestycje, lokalną, tylko po znajomości, za poprzednie .... ach te układy... które w NR stanowczo za długo trwają.
~TOLA
2019-08-18 16:04:03
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 5
W Nowej Rudzie nic sie nie robilo i nie robi jaki burmistrz takie miasto i tyle .
~Noworudzianin
2019-08-18 13:40:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Układy i układziki z lokalnym przedsiębiorcą.Basen miał być gotowy w lato 2019 a będzie w lato 2021.Pod przykrywką dodatkowych prac wydłuża się termin o dwa lata.Prawda jest taka że firma wykonująca prace nie posiada pracowników do wykonania prac.