Blogoskop: Hanna Zborowska Neves, fenomen polskiego internetu

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-09-02 16:50 | Zmodyfikowano: 2019-09-02 16:50
A|A|A

Hanna Zborowska Neves (fot. Hanna Zborowska Neves / Instagram)

POSŁUCHAJCIE BLOGOSKOPU Z HANNĄ ZBOROWSKĄ NEVES:

Na zdjęciu Rodzina naszej Bohaterki: "Kalisz", "Egzosted" i "Shakira" (fot. Hanna Zborowska Neves / Instagram).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Karola
2019-09-27 14:08:43
z adresu IP: (91.216.xxx.xxx)
Ocena: 3
Hanna zborowska neves- celebrytka wanna be. Szkoda ze w dzisiejszych czasach można być sławnym z tego ze nie robi się nic... ludzie czym wy się zachwycacie? Takich osób jak ona jest miliony na świecie, tylko nie każdy pokazuje każda sekundę swojego życia na insta. Szkoda mi osób które się nią tak jaraja. ( dla wszystkich obserwuje ja wiec wiem o czym mówi i co pokazuje u sobie na profilu)
~Monika
2019-09-03 21:34:54
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Hanka jesteś najlepsza❤
~Fanka
2019-09-03 20:16:19
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -1
Powodzonka Hanka, jesteś świetna Ty szajbusie ;)
~Nomenomen
2019-09-03 16:37:35
z adresu IP: (83.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Świetny profil, uwielbiam oglądać Hankę, normalna kobietka, a nie jak te pseudo celebrytki, pozdrawiam
~Natka
2019-09-03 16:25:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super Hania!
~Henia
2019-09-03 09:36:24
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -2
Haniu a mówiłaś na swoim profilu, że ksywka Kalisz pochodzi od miasta w którym Mila została poczęta.
~Edi
2019-09-03 09:05:57
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Hania pokazuje prawdziwe życie. Nie każdy jest idealny i to pokazuje na swoim insta. Klnie, jest szalona, ale która z nas tego nie robi? Ja robię. Nikt nie jest idealny. Uwielbiam Hanię :)
~Karola
2019-09-03 08:52:12
z adresu IP: (84.241.xxx.xxx)
Ocena: -8
Przecież ona jest tak sztuczną, niespełnioną osobą. Chciałaby być celebrytką, jak jej koleżanki, ale ma tak zniszczoną, starą twarz haha. I ten jej program podróżniczy w telewizji hahaha a co ona ma takiego wspólnego z podróżami, oprócz tego, że mieszka w Brazylii?
~Lena
2019-09-03 08:40:20
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 4
Hania ja mam 43 lata, też Cię obserwuje, kocham, podziwiam I się identyfikuje. Mój synek, w wieku Kalisza też daje do wiwatu ❤️
~juti64
2019-09-03 08:06:16
z adresu IP: (94.75.xxx.xxx)
Ocena: 4
Bardzo naturalny , bez „ sodówki” wywiad . Brawo ???????????????????????????????????????????????? Udanego pobytu w ojczyźnie i dozo na insta ????
~Marcysia
2019-09-03 07:59:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Uwielbiam Hankę, jej naturalność, poczucie humoru i szaleństwo. Instagram bez Hanki byłby taki nudny...
~Daria
2019-09-03 07:52:07
z adresu IP: (94.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Piekna audycja !!!! Miło się Ciebie słucha kochana !!! Buziaczki z UK
~Alex
2019-09-03 06:53:49
z adresu IP: (141.135.xxx.xxx)
Ocena: 6
Miła , ciepła osoba . Nie udaje kogos kim nie jest (co niektórych kłuje troche w oko ). Bardzo pozytywna , kibicuje jej z calych sił w rozwijaniu kariery ????
~Lara
2019-09-03 06:45:04
z adresu IP: (41.86.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mi jedynie przeszkadza, jak Hania kręci stories... i prowadzi auto... totalny brak wyobrazni - a po z tym luz:)
~Kasia
2019-09-03 06:13:51
z adresu IP: (62.216.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie kazdy ma nianie? No przeciez ona ma!!! I mimo tego a moze wlasnie dlatego pani w przedszkolu upomniala ka, je nie wystarczajaco zajmuje sie wlasnym dzieckiem!
~Helka
2019-09-03 02:13:42
z adresu IP: (174.221.xxx.xxx)
Ocena: -5
Ta ! Niania w domu non stop ! Konsul jak z koziej dupy trąba
~Aga
2019-09-03 02:12:19
z adresu IP: (189.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Hania jest the best !
~Iwakacz
2019-08-31 20:28:08
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jestem od dawna babcia i tez nie wyobrazam sobie dnia bez story Hani.Mam 57 lat i kocham ta dziewczyne i jej rodzinke.Nie tylko ta brazylijska,ale Zosie Andzeja babcie Marysie i Wiktora.A juz zupelnie serce mi zzarla Wiesia.
~Patrycja
2019-08-31 16:17:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Hania jest motywacja! To dzięki Hani podchodzę na luzie do macierzyństwa. Wiem, że dam radę. To ona dała mi kopa żeby robić coś dla siebie. To właśnie ona poprawia humor tak, że nieraz płaczę ze śmiechu. Obca osoba a tak bliska. Haniu trzymam mocno kciuki za Ciebie ❤️ dziękuję, że jesteś ❤️
~Patrycja
2019-08-31 16:12:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Hania to najcudowniejsza osoba jaką poznałam na instagramie. Jest szczera i przekochana osoba. Pokazuje prawdziwe życie, jest mądra, zabawna, piękna! Jest wielką motywacja. Ja jako obserwatorka parę razy miałam przyjemność z nią popisać. Zawsze odpisuje. A jak widzę jak się rozwija to jestem wzruszona. HANIA GÓRĄ ❤️
~Iga Neyman
2019-08-31 12:15:45
z adresu IP: (91.224.xxx.xxx)
Ocena: 7
Absolutnie się Państwo nie mylą. ???????????? Ja - obserwując Hanię - nawet ośmieliłabym się napisać, że Jej pracowitość, ambicja w połączeniu tak cudownej osobowości i ciekawości świata i ludzi - "wyniesie" Naszą Bohaterkę na daleeeeekie wyżyny... Nie zapominajmy, że jest też Mamą Szakirki i Kalisza ???? i - teraz to jest JEJ CZAS! Potrafi pogodzić wiele ról społecznych i na pewno nie raz czy dwa - poprzez wiele wyrzeczeń, tęsknotą za Najbliższymi czy - tak zwyczajnie, po ludzku - znanymi tylko sobie "bolączkami" w prozie życia (no, przecież nie nosi non stop różowych okularów) - idzie dalej, do przodu i... - wcale nie "rozpycha" się łokciami... To moja Faworytka w Social mediach!????????♥️