Szczypiorniści Chrobrego zaczęli sezon od zwycięstwa

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-09-02 06:00 | Zmodyfikowano: 2019-09-02 06:00

Pierwszą bramkę dla Chrobrego w nowym sezonie zdobył Tylutki. Początek mecz był wyrównany, ale w dalszej części tej połowy głogowianie dobrą obroną zaczęli wybijać z rytmu rywali. Goście dobrze grali też w ataku zdobywając m.in cztery bramki z rzędu i do przerwy prowadzili 17:11.

Druga połowa zaczęła się dla dolnośląskiej drużyny od dwóch straconych bramek, ale wynik nawet przez moment nie był zagrożony. Co więcej Chrobry powiększył swoją przewagę do 7 trafień.

Torus Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 26:33 (11:17)

Torus Wybrzeże: Chmieliński, Kiepulski - Adamczyk 5, Didyk 4, Komarzewski 4, Gądek 3, Wróbel 3, Gajek 2, Bednarek 2, Papaj 1, Frańczak 1, Pieczonka 1, Janikowski, Malinski, Sadowski.

Chrobry: Stachera, Kapela - Krzysztofik 5, Jamioł 5, Przysiek 4, Wawrzyniak 4, Babicz 4, Marszałek 3, Tylutki 3, Orpik 3, Klinger 1, Makowiejew 1 oraz Bekisz, Marszałek, Zdobylak, Warmijak, Podobas.