Rozmowa Dnia: Mirosława Stachowiak-Różecka: Rodzina to kobieta i mężczyzna

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-09-10 08:53 | Zmodyfikowano: 2019-09-10 08:54
A|A|A

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w miniony weekend na konwencji programowej swojej partii zapowiedział wzrost płacy minimalnej do 4 tysięcy złotych do końca 2023 roku. Eksperci mówią wprost: to może skończyć się bankructwem firm, zwolnieniami i wzrostem bezrobocia.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? O tym rozmawialiśmy z jedynką wrocławskiej listy Prawa i Sprawiedliwości poseł Mirosławą Stachowiak-Różecką.

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~dziecko we mgle
2019-09-17 09:51:11
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 6
Moja wiara w cudowne podwyżki zarobków załamuje się po wyjściu z marketu.To co obiecane już jest zabierane na bieżąco.
~Komentarz został usunięty
2019-09-14 00:44:21
z adresu IP: (78.134.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2019-09-12 13:43:21
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2019-09-12 13:40:20
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~...
2019-09-11 09:43:56
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 312
A na kogo innego głosować? Na Schetynę, który nie pamięta swojej własnej "szóstki Schetyny"? Ludzie, dajcie spokój. Może i ona nie jest idealna, ale inni są jeszcze mniej.
~Ricardo
2019-09-10 17:01:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 308
Możecie sobie wrzeszczeć ale związek dwóch facetów to nie rodzina tylko dysfunkcja. Niech sobie żyją jak chcą ale nie róbmy z tego normy. Nastała na Zachodzie moda, na propagowanie takich postaw ale ona przeminie.... Nie podważajmy samych podstaw cywilizacji, bo to się dobrze nie skończy. Już demografia jest przeciwko nam. Grożą nam nieodwracalne zmiany demograficzne i kulturowe. A w niektórych „kulturach” nie ma miejsca niw tylko na obnoszenie się z homoseksualizmem ale nawet na równouprawnienie kobiet.... Polityczna poprawność to droga do samozagłady.....
~mira
2019-09-10 15:54:35
z adresu IP: (87.156.xxx.xxx)
Ocena: -306
Wysluchalam 1 minute ! Na pytanie - ile to bedzie kosztowalo ? - kobieta nie odpowiada, ale za to nawija makaron na uszy !!! mowi o wszystkim i o niczym - masakra !!! bla bla bla Niech sobie Pis popatrzy jak wyglada opieka medyczna w innych krajach - tego sie trzeba uczyc od innych, a nie ciagle rozdawanie kasy .
~Terefere
2019-09-10 15:45:49
z adresu IP: (79.163.xxx.xxx)
Ocena: -305
Średniowiecze,Marysia ta od prezia to istny przykład cnoty,hipokryzja,
~Jyla
2019-09-10 15:42:33
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 306
Rodzina to MAMA I TATA I ICH DZIECI. CALA RESZTA TO JAKIES CHORE ZWIAZKI. Nawet KONSTYTUCJA Kwasniewskiego mowi to samo: kobieta i meżczyzna i ich dzieci. THE END.
~made in wroclaw
2019-09-10 14:43:21
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -303
tylko, że obecny scenariusz rodziny to mama i babcia. Z czegoś to wynika....
~woju
2019-09-10 14:33:25
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: -303
znam dwie kobiety które wychowują dziecko - mama i babcia, znaczy według pis to nie rodzina
~ewa
2019-09-10 14:30:13
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -302
w takim razie prezes i jego kot to nie rodzina dlaczego więc stary kawaler z kotem wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia???? co moze wiedzieć o dzieciach ktoś kto zna się tylko na jakości żwirku dla kotów?????
~Waldemar Wrocław
2019-09-10 14:14:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 298
Swój głos oddam na Pis
~tomasz jakub sysło
2019-09-10 12:54:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -302
pani poseł mnie wychowywała mama i dziadkowie. czy zatem to nie była rodzina? słabe to co mówicie.
~Pani Mirosławo
2019-09-10 12:27:49
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 293
Głos oddamy na Panią i już.
~Grzegorz
2019-09-10 12:22:50
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -302
Rodzina to kobieta i mężczyzna? Dzieci, dziatków i całej reszty kamaryli już nie ma w tym rachunku? Ciekawe.
~Chris
2019-09-10 10:57:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -298
Tej Pani już dziękujemy... Przecież to pomyłka...
~Pisland
2019-09-10 10:52:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -295
W Radiu Wrocław wystąpiła jego nieformalna prezes, która ostatnio zmieniła inna prezes...bo było mało o PiSie... zastanawiam się na czym się zna p.Miroslawa...chyba wiem - na opowiadaniu bzdur...i tego czego sama nie rozumie....masakra.
~Kuba
2019-09-10 10:46:15
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: -295
Oby więcej takich tekstów. We Wro czeka Was klęska :)
~Franrk
2019-09-10 10:42:29
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -298
Mylisz się kobiecino rodzina to konus i kot oraz siostrzenica po trzykroć dziewica
~Komentarz został usunięty
2019-09-10 10:08:16
z adresu IP: (31.6.xxx.xxx)
Ocena: -308
Komentarz został usunięty
~Verba volant
2019-09-10 09:59:30
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -302
Dziękuję za ten wywiad, który utwierdził mnie w przekonaniu, że na tę panią głosował nie będę. Kolejna przedstawicielka krętaczy i pionków kaczyńskiego w akcji. 4 lata rządów PiSu i wciąż według nich to Platforma jest winna....
~Piter
2019-09-10 09:40:43
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: -293
Po takiej podwyżce 50% urzędników i nauczycieli będzie zarabiało minimalne wynagrodzenie? Jeżeli tak, to tak pewnie stracą na tym finansowo, bo na pewno wzrosną ceny.