Cuprum Lubin rozpoczyna okres gier towarzyskich

Michał Hamburger, informacje prasowe | Utworzono: 2019-09-17 18:54
A|A|A

fot. Hania Konieczna/Cuprum Lubin

Po ponad dwóch tygodniach ciężkich treningów w hali, siłowni i na boisku do siatkówki plażowej nasza drużyna przystępuje do pierwszych gier kontrolnych. Od początku przygotowań do dyspozycji trenera Marcelo Fronckowiaka pozostaje 12 zawodników. Na treningach brakuje reprezentantów: Portugalczyka – Miguela Tavaresa i Białorusina – Maksima Morozau, a także członków sztabu szkoleniowego – Mateusza Kowalika (kadra Słowacji), Rainera Vasilljeva (kadra Estonii).

Pierwszy sprawdzian drużyny odbędzie się w Legnicy podczas dwudniowego Turnieju o Puchar Prezydenta Legnicy. Udział w nim wezmą zespoły Jastrzębskiego Węgla, Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice.

Mecze będą rozgrywane w Hali OSiR przy ul. Lotnicza 52 w Legnicy. W dniach 21/22 września (sobota/niedziela). Cuprum swój pierwszy pojedynek rozegra w sobotę o godz. 15:00, a rywalami w tej potyczce będą zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. Drugą parę stworzą drużyny Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice, a mecz rozpocznie się po zakończeniu pierwszego.

W niedzielę odbędą się mecze rozstrzygające ostateczną klasyfikację. Pojedynek o III miejsce rozpocznie się o godz. 13:00, a o I miejsce 40 minut po zakończeniu pierwszego pojedynku.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama