Ślęza rozbita przez GKP

| Utworzono: 2009-06-09 21:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Początek meczu nie zapowiadał klęski. Ślęza zaczęła odważnie i próbowała konstruować akcje ofensywne. Gospodarzom brakowało jednak skuteczności. Z każdą minutą coraz lepiej radzili sobie gorzowianie. W 30 minucie pierwszy błąd obróońców Ślęzy wykorzystał Emil Drozdowicz, który pewnie pokonał Pawła Jędrysiaka.

Losy spotkania rozstrzygnęły się po przerwie. W 49. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Drozdowicz, który wykorzystał błąd bramkarza Ślęzy.

Jędrysiak był zdecydowanie najsłabszym graczem na boisku. 3 minuty później fatalnie skiksował przy próbie wybicia piłki i do pustej siatki z łatwością trafił Traore. Ten sam zawodnik podwyższył na 4:0, wykorzystując kolejny błąd Jędrysiaka.
Wynik spotkania ustalił Mateusz Piątkowski, trafiając do siatki już w doliczonym czasie gry.

Ślęza Wrocław przegrała 0:5 i jest już niemal pewne, że w przyszłym sezonie ponownie będzie występować na boiskach drugoligowych. Rewanż w piątek w Gorzowie.

Ślęza Wrocław - GKP Gorzów Wlkp. 0:5 (0:1)