Kolarze CCC Team zakończą sezon w Chinach

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2019-10-15 08:30
A|A|A

Ekipa CCC Team zmierza do Chin, by wystartować w ostatnim swoim wyścigu w sezonie 2019, Gree-Tour of Guangxi.

Dyrektor sportowy, Jackson Stewart zapowiada, że zespół nastawia się na agresywną jazdę oraz etapy sprinterskie.

Jedziemy do Chin, by zakończyć sezon w dobrym stylu. W programie jest kilka płaskich etapów, które powinny rozstrzygnąć się po masowym sprincie i liczymy na to, że na nich będziemy w czołówce. Josef Černý, Kamil Gradek, Gijs Van Hoecke, Guillaume Van Keirsbulck i Francisco Ventoso będą starali się walczyć w ucieczkach oraz wspierać w końcówce naszych sprinterów, Jonasa Kocha i Jakuba Mareczkę. Włoch wielokrotnie wygrywał w Chinach i mamy nadzieję, że będzie kontynuował tę passę – powiedział Stewart.

Jakub Mareczko cieszy się na to powrót na chińskie trasy, gdzie odniósł ponad 30 zwycięstw.

To dla mnie ostatnia szansa w tym roku by zaprezentować się w sprincie i mam nadzieję, że zdołam ją w pełni wykorzystać. Przed nami kilka płaskich etapów i pomimo tego, że sezon jest długi, nadal jestem bardzo zmotywowany, by powalczyć o wysokie lokaty. Bardzo się cieszę, że znowu wystartuję w Chinach, skąd mam wiele miłych wspomnień i skąd zawsze udawało się przywieźć dobry wynik. Uważam, że jestem we właściwej formie i jestem gotowy, by zakończyć sezon na wysokim poziomie - przyznał Mareczko. 

Skład: Josef Černý, Kamil Gradek, Jonas Koch, Jakub Mareczko, Gijs Van Hoecke, Guillaume Van Keirsbulck, Francisco Ventoso.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama