Druga porażka Zagłębia. Złoto coraz dalej

| Utworzono: 2009-05-11 09:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Szczypiornistki Interferii Zagłębia Lubin przegrały w Lublinie z SPR-em w drugim meczu finałowym mistrzostw Polski i w rywalizacji do trzech wygranych jest już 0:2. Kolejny mecz 16 maja w Lubinie.

Drugie, tak jak i pierwsze spotkanie przebiegało pod dyktando broniących tytułu szczypiornistek SPR-u. Mecz był wyrównany tylko przez kilka pierwszych minut. Od stanu 4:4 lublinianki zdobyły cztery kolejne bramki i prowadzenia nie oddały już do końca.

SPR kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie i spokojnie wygrał 26:20. Teraz przed Zagłębiem bardzo trudne zadanie, bo rywalizacja toczy się do trzech wygranych, a miedziowe przegrywają już 0:2.

SPR Asseco BS Lublin - Interferie Zagłębie Lubin 26:20 (15:8)

SPR Asseco BS: Magdalena Chemicz, Małgorzata Sadowska - Dorota Malczewska 5, Sabina Włodek 6, Ewa Damięcka 4, Małgorzata Rola, Małgorzata Majerek 1, Monika Marzec, Agnieszka Wolska 2, Kristina Repelewska 6, Aukse Rukaite, Izabela Puchacz 2.

Interferie Zagłębie: Izabela Czarna, Monika Maliczkiewicz - Iwona Niedośpiał, Karolina Semeniuk 5, Joanna Obrusiewicz 3, Monika Gunia 6, Renata Jakubowska, Elżbieta Olszewska, Aleksandra Jacek, Jelena Kordić 3, Agnieszka Jochymek 2, Kinga Byzdra 1.

Stan rywalizacji (do trzech zwycięstw) 2-0 dla SPR. Trzeci mecz rozegrany zostanie w sobotę, 16 maja w Lubinie.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama