Muzyka w RWK - Dogrywki ze Skalpelem, Gawroński/Lechki Consolidation Quintet i Ania Malek [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-10-28 19:18 | Zmodyfikowano: 2019-10-28 19:46
A|A|A


We wtorek 5 listopada w Barbarze odbędą się trzecie w tym semestrze Dogrywki. Tym razem o swoich muzycznych, książkowych i filmowych inspiracjach mówić będą członkowie duetu Skalpel oraz Patryk Piłasiewicz dyrygent i aranżer Skalpel Big Band. O cyklu, najbliższym spotkaniu i grudniowym koncercie w NFM porozmawiałem z Bartkiem Zubikiem i Igorem Pudło.

Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:Dzień wcześniej, w poniedziałek 4 listopada w Vertigo Jazz Club & Restaurant na koncert pod tytułem "Personal Message" zapraszają Gawroński / Lechki Consolidation Quintet. Będzie to subtelna, sentymentalna, czasem bardzo intensywna muzyczna podróż, o której opowiedzieli Dominik Gawroński i Kuba Lechki.

Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:A po 18:00 spotkamy się z Anną Malek. Ta z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka w życiu zajmuje się głównie śpiewaniem i komponowaniem. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału, będącego fuzją jazzu, soulu oraz popu. A 24 listopada w Centrum Kultury Agora da autorski koncert.

Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:


Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama