Szósty mecz Turowa z Czarnymi. Awans już dziś?

| Utworzono: 2009-05-02 10:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Wysokie i przekonujące zwycięstwa, walka do ostatnich sekund, niesamowite odwrócenie losów spotkania i wygrana po dogrywce. W tej rywalizacji było już wszystko. Dlatego trudno przewidzieć jak potoczy się mecz numer sześć. Pod presją będą Czarni, bo porażka oznacza dla koniec marzeń o finale. Turów będzie musiał się natomiast zmierzyć z nieprzychylną i niesamowicie głośną publicznością w hali Gryfia w Słupsku, gdzie wszystkim zespołom gra się ciężko.

Zgorzelczanie mają jednak tę przewagę, że pewnie wygrali poprzednie spotkanie. Czarnym na pewno trudno zapomnieć, że do przerwy dyktowali warunki gry na parkiecie, a w trzeciej kwarcie zostali znokautowani. Taką bezradność jednej z drużyn oglądaliśmy w tej serii po raz pierwszy. Kapitalnie zawody rozegrał przede wszystkim Chris Daniels. Skrzydłowy Turowa był nie do zatrzymania i z pewnością rywale będą zrobią wszystko żeby wyłączyć go z gry.

W zespole Turowa jest jednak wielu graczy, którzy są w stanie wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów. To chyba największy atut wicemistrzów Polski. Czarni mają ich zdecydowanie mniej, ale jak pokazuje dotychczasowy przebieg rywalizacji słupszczanie radzą sobie bardzo dobrze i na pewno będą chcieli doprowadzić do remisu i decydującego spotkania numer siedem.

Szóste starcie rozpocznie się o godz. 16.00. Mecz będziemy relacjonować na naszej antenie.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama