Przyspieszony rewanż z Developresem

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-11-12 06:29
A|A|A

W ostatnim czasie wiele meczów rozgrywano poza rytmem kolejek ligowych. Wszystko za sprawą zbliżających się wielkimi krokami turniejów kontynentalnych, gwarantujących zwycięzcy występ na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020. W kwalifikacjach do tej imprezy weźmie udział również żeńska reprezentacja Polski, więc część meczów grudniowych i styczniowych została (lub zostanie w najbliższym czasie) rozegrana awansem. Pozwoli to naszym kadrowiczkom na spokojne przygotowanie się do rozgrywek międzynarodowych bez przejmowania się ligowym terminarzem.

Z Developresem SkyRes Rzeszów siatkarki Wojciecha Kurczyńskiego już się spotkały. W 2. kolejce LSK ekipa z Podpromia zawitała do wrocławskiej Orbity. Mecz nie poukładał się po myśli gospodyń i rzeszowianki w trzech setach pokonały ekipę z Dolnego Śląska. Najlepszą zawodniczką została wtedy wybrana rozgrywająca - Natalia Valentin-Anderson i z pewnością w nadchodzącym spotkaniu również pokaże swój siatkarski kunszt.

Groźne mogą być też skrzydłowe Alexandra Frantti i Katarzyna Zaroślińska-Król. Druga z wymienionych już trzykrotnie w tym sezonie odbierała statuetkę MVP spotkania, a w rankingu punktujących plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem 90 punktów. Warto też zaznaczyć, że ekipa Stephane'a Antigi lideruje w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Na ten moment "Rysice" mają na swoim koncie 17 punktów, zdobytych w sześciu spotkaniach. Nie zanotowały jeszcze porażki.

Początek spotkania w rzeszowskiej Hali Podpromie o 18:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama