[NOWY TERMIN] "Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie"

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2019-11-25 09:55 | Zmodyfikowano: 2019-11-25 09:58
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady, od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19 , które w większości nagrał na płycie po raz pierwszy.

Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów, zarejestrował utwór “Edith” i francuską “May Way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci “Walca na tysiąc pas” J. Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się rozpoznawalny i popularny. To bardzo zróżnicowany repertuar, od przejmującej “Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w pięknych, często nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włoskimi i francuskimi.

Michał Bajor – „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie” [NOWE TERMINY!!!] 

  • KONCERT Z 4 kwietnia 2020 r. (sobota), godz. 18:00 PRZEŁOŻONY NA 3 CZERWCA, GODZ. 19:00, BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ
  • 5 kwietnia 2020 r. (niedziela), godz. 16:00, PRZEŁOŻONY NA 4 CZERWCA, GODZ. 19:00, BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
  • Bilety od 90 zł dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl i biletin.pl

Informacje dodatkowe:
W związki ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6. roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

REKLAMA
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama