Spór, polemika, dialog: Polityczne podsumowanie roku

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-12-30 21:08 | Zmodyfikowano: 2019-12-30 21:09
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Barbi
2020-01-03 16:03:20
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 35
Andrzejku, zjedz sobie jabłko, popij meliską i uśmiechnij się. Miłego dnia.
~Grzegorz
2020-01-03 12:59:09
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 38
Ludzie, opanujcie się. Trochę szacunku dla innych i samych siebie.
~Andrzej
2020-01-03 12:09:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -27
Do barbi ja zawsze piszę z tego samego adresu matolku bez szkoły
~Andrzej
2020-01-03 11:53:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -39
Do wowka 54 a ty gnoju czerwony milcz i zamknij ten czerwony ryj!!!!
~Andrzej
2020-01-03 09:54:31
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -34
Ta czerwona zaraza dalej szczeka gnoje powinniście być wysłani na Sybir tak jak naszych rodaków traktowali
~KONIEC CZERWONEGO
2020-01-02 15:04:02
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: -37
FASZYZMU w BRESLAU jest bliski
~wowka54 r.
2020-01-02 12:38:18
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 37
31.60... trzeba mieć ostro zryty beret żeby dyskutować z samym sobą. Mało tego, ty uważasz,że inni użytkownicy są jeszcze bardziej zryci niż ty bo IP nic im nie mówi. Wypada tylko ogłosić konkurs kto pierwszy zgadnie na którym jesteś psychiatryku?
~Grzegorz
2020-01-02 08:40:49
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 30
Widzę że negatywnych emocji nie brakuje. Panowie i Panie, trochę więcej kultury i dystansu. Tak PO i powiązane środowiska polityczne mają wiele za uszami i pod ich rządami w kraju naszym miało miejsce wiele nieprawidłowości. Nie, zwalennicy PiSu i środowisk związanych nie wspierają "tych dobrych" którzy wyleczą te bolączki. Po prostu popieracie bliższe Wam ideowo stronnictwo które póki co nie zrobiło ostotnie więcej dobrego niż złego. Nie, nie walczą ze śmieciówkami. Oskładkowali je, a potem stworzyli ulgi wspierające samozatrudnienie właśnie.. Nie, nie uzdrawiają wymiaru sprawiedliwości. Walczą tylko z niechętnymi im sędziami wcale nie pracując nad usprawnieniem pracy sądów, czy naprawą Prawa jako takiego. Nie, nie wspieają polskiej przedsiębiorczości tylko państwowe firmy. Umiarkowanie skutecznie zresztą patrząc na sytuację Autosanu choćby.
~BYDLACTWO PLATFORMY
2020-01-01 14:55:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -35
PRZERAŻA - kradli 8 lat, likwidowali zakłady i prywatne firmy i teraz garstka przygłupów krytykuje obecną władzę. No zaniemówiłem. Ci ludzie widać nigdy nie byli w pośredniaku, nie stali w kolejce po zasiłek, nigdy im Platforma dzieci nie zabrała do domów dziecka z powodu biedy, nigdy nie mieli komornika. To tzw. porządni obywatele - zasyfieni PZPR. Oraz ich rodzicie. Już niedługo zostaniecie rozliczeni !!! Wszyscy mamy taką nadzieję.
~CI LUDZIE NIE MAJĄ POJĘCI
2020-01-01 13:00:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -17
o rzeczywistości. Nigdy nie byli w pośredniaku. Zatrudnieni byli wyłącznie na państwowych posadach. Oni właśnie bronią sądów. To zakłamani ludzie, którzy w dalszym ciągu popierają złodziejski układ Platformy. Wrocław w tym przoduje. Cała Polska się z was śmieje.
~Jak można tak mysleć?
2020-01-01 00:53:13
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -24
Okradali Polskę od lat 90. Likwidowali umowy o prace, zamykali w więzieniach przedsiębiorców, podrzynali gardła polskim rodzinom. Ludzie za kim wy jesteście? Czy trzeba pracownikom Radia Wrocław sprawdzać życiorysy? Niedługo udostępnimy...
~TYLKO PIS WYGRA
2019-12-31 22:25:30
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -37
Wiecie dlaczego? To bardzo proste. Wystarczy zrobić sondę na ulicy. Koniec okradania państwa przez prywatyzację.
~WYGRA DUDA
2019-12-31 14:39:42
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -48
Dlaczego? Bo najwięcej ludzi na niego zagłosuje. Pomógł setkom Polaków podobnie jak rząd PIS. Wszyscy na nich zagłosujemy.
~Podsumowanie roku:
2019-12-31 00:08:24
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 53
Banaś, Morawiecki, Kuchciński, Karczewski, Kaczyński -> co ich łączy prócz legitymacji pis?
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.