Muzyczna Żonglerka w RWK: podsumowanie 2019 roku z Pawłem Szroniakiem, Maćkiem Frettem i Anną Szudek [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-12-31 13:28 | Zmodyfikowano: 2019-12-31 13:33
A|A|A

fot. www.radiowroclawkultura.pl

Co wyjątkowego przyniósł 2019 rok, zastanawialiśmy się w poniedziałkowej "Muzycznej żonglerce" na antenie Radia Wrocław Kultura.

O swoich doświadczeniach, odkryciach i fascynacjach opowiada Paweł Szroniak, kurator i popularyzator muzyki eksperymentalnej, edukator oraz miłośnik twórczości Johna Cage'a, twórca cyklu wydarzeń "Rozkurz".

Muzyka przełamująca kanony i uwalniająca się ze stylistycznych ograniczeń - tego poszukiwała w 2019 roku Ania Szudek z "Noise Magazine". Na antenie Radia Wrocław Kultura dziennikarka prezentuje ulubione wydawnictwa mijającego roku. Wśród których jest np. "CALIGULA" Lingua Ignota.

Francuskie Frustration, Dest Dept, Swans - płyty tych wykonawców maja szczególne znaczenie dla Maćka Fretta (Job Karma) i organizatora Wrocław Industrial Festival. Zapytaliśmy go w audycji "Muzyczna Żonglerka" o muzyczne typy 2019 roku.

Audycji Muzyczna Żonglerka możecie słuchać regularnie co dwa tygodnie w poniedziałki od 16:00 do 19:00 w Radio Wrocław Kultura. W audycji rozmawiamy z przedstawicielami wrocławskiej sceny niezależnej, organizatorami koncertów i promotorami muzyki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama