Ruszyły zapisy do Nocnego Wrocław Półmaratonu

Malwina Gadawa, el | Utworzono: 2020-01-01 11:47 | Zmodyfikowano: 2020-01-01 11:48
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

W poprzednich latach pakiety startowe rozchodziły się w ciągu dwóch tygodni. W tym roku, w biegu będzie mogło wystartować ponownie 13 tysięcy zawodników. Początek zawodów 20 czerwca. Biegacze wystartują ze Stadionu Olimpijskiego i tam też będzie meta. Po raz pierwszy w historii przebiegną przez Halę Stulecia. Zawodnicy będą mieli okazję podziwiać także specjalnie przygotowany pokaz fontanny multimedialnej.

WIĘCEJ: Nocny Wrocław Półmaraton

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zapraszamy
2020-01-04 01:52:59
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 15
niestandardowe PŁCI ! zmienno les i całą POzostałą resztę LGBT -ARD-ZDF -ANAL
~Jadzia
2020-01-02 21:39:09
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 15
Biegajcie sobie po wałach Odry lub wokół Sobótki. Nie zatykajcie miasta.
~Zdzisław
2020-01-02 21:36:35
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 20
Znowu zaśmiecą Wrocław i Park Szczytnicki. Ptaszki w Parku nie pośpią.
~Ewa
2020-01-02 21:28:41
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 21
Czy wystartuje Balawajder ?
~ZOO nie pośpi
2020-01-02 21:24:41
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 15
20 czerwca lokatorzy wrocławskiego ZOO nie pośpią !
~Kasa Misiu
2020-01-02 21:18:52
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ile dostaje MCS za promocję Banku PKO SA podczas Maratonu ?
~wrocławianin
2020-01-02 11:40:36
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 25
Finansowanie biegów, stadionu, kopaczy to cel $utryka. A gdzie dbanie o Wrocław!
~DUDY nie MA
2020-01-02 08:36:45
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 7
jeteście WOLNI od TYRANII , NIE LĘKAJCIE SIĘ ! Amen i do przdu z RODZINĄ
~Marek Kramarz
2020-01-02 08:18:36
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -12
Brawo biegacze - uczestnicy nocnego półmaratonu. Całym sercem jestem z wami i pobiegłbym, gdybym trochę potrenował. Pod Fontanną Multimedialną będę za to kibicem.
~ZBOCZEŃCY?
2020-01-01 14:49:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jacyś chyba. No podziwiam i współczuje.
~Kaśka
2020-01-01 12:52:03
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 18
20 czerwca Podsiadło na Stadionie Miejskim, 20 czerwca Nocny Półmaraton. Miasto zatkane. Kto w mieście zajmuje się planowaniem dużych imprez ? Brawo !
~Piotr
2020-01-01 12:47:46
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 21
Ciekawe ile Gmina Wrocław, dokłada do tej imprezy. Zabawa w bieganie, jaką miasto funduje dorosłym, powinna się samofinansować, jak to jest w całej Europie. Stawki wpisowego do wrocławskich maratonów należą do najniższych w Polsce. Może dotację miasta dla maratończyków, przeznaczyć na rozbudowę potrzebnej jnfrastruktury sportowej, która będzie służyła wszystkim mieszkańcom Wrocławia.