Niespodziewana porażka koszykarek Ślęzy Wrocław

Wojciech Klich | Utworzono: 2020-01-05 20:57
A|A|A

fot. slezawroclaw.pl

Wrocławianki były faworytkami tego meczu. Jednak od początku, mimo gry na wyjeździe, Widzew stawiał trudne warunki. W pierwszej kwarcie podopiecznym Arkadiusza Rusin wyraźnie zabrakło koncentracji. Ślęza prowadziła ośmioma punktami, jednak Widzew doprowadził do wyrównania. W drugiej kwarcie mecz był już bardziej wyrównany, na przerwę wrocławianki schodziły prowadząc jednym punktem.

W trzeciej kwarcie to łodzianki ruszyły do boju, jednak nie od razu. Wydawało się, że Ślęza ma mecz pod kontrolą, trzymając Widzew na dystans pięciu punktów. I znów zabrakło dobrze rozegranej końcówki kwarty. To łodzianki grały skuteczniej i wyszły na pięciopunktowe prowadzenie.

W czwartej kwarcie Ślęza próbowała odrabiać straty, ale nieskutecznie. W ostatnich sekundach wrocławianki zbliżyły się do rywalek na jeden punkt, jednak Widzew odpowiedział dwoma skutecznymi rzutami wolnymi.

Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 67:70 (17:17, 14:13, 15:21, 21:19).

Punkty:


Ślęza Wrocław: Cierra Burdick 15, Abigail Glomazic 13, Dominika Owczarzak 12, Nevena Jovanovic 11, Talia Caldwell 6, Daria Marciniak 6, Magdalena Szajtauer 4, Agata Dobrowolska 0, Samja Mandic 0;

CosinusMED Widzew Łódź:
Julia Drop 16, Katarina Vuckovic 15, Taylor Emery 15, Monika Jasnowska 12, Klaudia Gertchen 10, Ewelina Gala 2, Jagoda Bandoch 0.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama