Wygrana Kubota i Melo w pierwszej rundzie turnieju ATP w Adelajdzie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-01-13 12:18

W pierwszej partii rozstawieni z "dwójką" Łukasz Kubot i Marcelo Melo przełamali rywali w trzecim i piątym gemie i gładko wygrali 6:2.

Druga partia była bardziej zacięta. Polak i Brazylijczyk przegrywali już 1:3, ale jako returnujący wygrali kolejnego gema i wrócili do gry. O losach seta zadecydowało przełamanie w dziewiątym gemie. Chwilę później Kubot i Melo postawili kropkę nad i. Mecz trwał 74 minuty.

Łukasz Kubot, Marcelo Melo (Polska, Brazylia, 2) - Raven Klaasen, Oliver Marach (RPA, Austria) 6:2, 6:4.

W ćwierćfinale polsko-brazylijski debel zagra z argentyńsko-francuskim duetem Maximo Gonzalez - Fabrice Martin, który w pierwszej rundzie pokonał Australijczyków Alexa Bolta i Alexeia Popyrina 6:4, 6:3.