Śląsk Wrocław zremisował z Miedzią Legnica 2:2

Robert Skrzyński | Utworzono: 2020-01-16 14:00

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali w Trzebnicy z Miedzią Legnica 2:2 w pierwszym w tym roku meczu sparringowym. Bramki dla Śląska strzelili Wojciech Golla i Piotr Samiec-Talar, a dla Miedzi Dawid Kort z karnego i Rafał Adamski.W niedzielę Śląsk wyjedzie na zgrupowanie do cypryjskiej Agia Napy.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:2 (2:1)

Wojciech Golla 10, Piotr Samiec-Talar 12 - Dawid Kort 28 (k), Rafał Adamski 85

Śląsk Wrocław: (I połowa) Daniel Kajzer - Lubambo Musonda, Wojciech Golla, Israel Puerto, Dino Štiglec - Robert Pich, Przemysław Bargiel, Diego Živulić, Bartosz Boruń, Przemysław Płacheta - Piotr Samiec-Talar.

(II połowa) Dariusz Szczerbal - Kamil Dankowski, Piotr Celeban, Konrad Poprawa, Mariusz Pawelec -  Lubambo Musonda, Diego Živulić, Marcin Szpakowski, Damian Gąska, Grzegorz Kotowicz - Sebastian Bergier.

Miedź Legnica: (I połowa) Mateusz Hewelt - Božo Musa, Josip Šoljić, Damian Byrtek, Adrian Purzycki - Maciej Śliwa, Paweł Zieliński, Dawid Kort, Mateusz Zatwarnicki, Marcin Warcholak - Patryk Makuch.

(II połowa) Jan Szpaderski - Grzegorz Bartczak, Božo Musa (62' Nemanja Mijušković), Damian Byrtek, Artur Pikk - Carlos Heredia, Adrian Purzycki, Josip Šoljić, Valērijs Šabala, Jakub Łukowski - Rafał Adamski.