Lider za mocny dla wrocławskich siatkarek [POSŁUCHAJ]

Bartek Tomczak, Michał Hamburger | Utworzono: 2020-01-18 20:04 | Zmodyfikowano: 2020-01-18 20:09

Wrocławianki postawiły się rywalkom w pierwszym secie przegrywając 22:25. Drugi to już zupełnie inna historia i tylko 11 punktów zdobytych przez drużynę gospodarzy. Trzeci set też toczył się pod dyktando Chemika. Najwięcej punktów dla ekipy z Polic - 12 - zdobył Martyna Grajber. Przyjmująca gości została wybrana na najlepszą zawodniczkę spotkania.

Po meczu z trenerem Volleya, Wojciechem Kurczyńskim rozmawiał Michał Hamburger:

W tabeli niepokonany Chemik zajmuje pierwsze miejsce. Zespół z Wrocławia jest dziesiąty, czyli trzeci od końca.

#VolleyWrocław - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (22:25, 11:25, 20:25)

#VolleyWrocław: Natalia Murek, Karolina Fedorek, Aleksandra Rasińska, Kinga Kasprzak, Aleksandra Gancarz, Dominika Mras - Karolina Pancewicz (libero) - Magdalena Dzikowicz (libero), Klaudia Felak, Roksana Wers, Roksana Irzemska.

Grupa Azoty Chemik Police: Marlena Kowalewska, Martyna Łukasik, Iga Wasilewska, Gyselle Silva Franco, Martyna Grajber, Iryna Truszkina - Paulina Maj-Erwardt (libero) - Pola Nowakowska (libero), Ewelina Polak.