Śląsk wypożyczył byłego reprezentanta Czarnogóry

BT, PAP | Utworzono: 2020-01-27 18:41
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Sprowadzenie napastnika było jednym z dwóch celów w okienku zimowym Śląska. Ze względu na ograniczone środki włodarze klubu nie ukrywali, że najprawdopodobniej będzie to wypożyczenie. I w poniedziałek poinformowali, że na takich właśnie zasadach przez najbliższe pół roku w barwach Wojskowych będzie występować Raicevic.

Czarnogórzec przygodę z piłką nożną zaczynał w Partizanie Belgrad, ale od ponad pięciu lat występował na boiskach włoskich, gdzie bronił m.in barw Vicenzy, Bari, a ostatnio AS Livorno. W rundzie jesiennej wystąpił w 17 meczach, w których zdobył jednego gola.

- Obserwowaliśmy Filipa od wielu miesięcy i już latem podjęliśmy rozmowy dotyczące sprowadzenia go do Wrocławia. Przychodzi do Śląska z ligi bardzo wymagającej dla napastników, w której dużą uwagę przywiązuje się do zadań taktycznych. Jego profil wpisuje się w filozofię trenera Vitezslava Lavicki i co niezwykle dla nas istotne - zawodnik jest w rytmie meczowym i może pomóc drużynie już od pierwszego spotkania - skomentował transfer dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

Śląsk obecnie przebywa na zgrupowaniu na Cyprze, ale Raicevic na razie będzie trenować indywidualnie we Wrocławiu i do zespołu dołączy, kiedy ten wróci do Polski.

Napastnik jest pierwszym zimowym wzmocnieniem Śląska. Drugim celem transferowym wrocławian jest prawy obrońca

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama