Muzyczna Żonglerka w RWK: Patrycja Obara, The Walkers, Basia Celebucka, Francis Tuan [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2020-02-12 18:51 | Zmodyfikowano: 2020-02-12 19:00
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

Zaczynali jako nastolatkowie. Po pięciu latach działalności The Walkers mają na koncie 2 płyty, masę koncertów i świadomość, że wszystko, co robią wynika z pasji.
The Walkers opowiadają w poniedziałkowej "Muzycznej żonglerce" o nowym albumie "Loud!" oraz miłości do grania rocka.

Najpierw były multimedialne She-La Stories, potem narodziła się Syrena. To projekty Patrycji Obary, kompozytorki, autorki tekstów i reżyserki.
W obu przewija się krytyczna refleksji nad twórczością Christiana Andersena i jego przedstawianiem kobiet. O monomusicalu Syrena Patrycja Obara mówiła
w poniedziałkowej "Muzycznej żonglerce".

"Inne Centrum" i "Inne koncerty". Co kryje się pod tymi hasłami i jaki sposób mają one związek z atmosferą staromiejskiego centrum Wrocławia, zdradza w Muzycznej Żonglerce Basia Celebucka z "Innego Centrum".

"10 piosenek – barwnych, energicznych i radosnych, bo radość to najlepszy rodzaj buntu." - tak opisuje "Let's pretend" Francis Tuan. Materiał z nowej płyty zostanie
zaprezentowany zostanie 22 lutego we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. O swoich piosenkach Francis Tuan rozmawiał w "Muzycznej żonglerce" w Radio Wrocław Kultura.

Audycji Muzyczna Żonglerka można słuchać w co drugi poniedziałek w Radio Wrocław Kultura przez odbiorniki DAB+, w Internecie, oraz przez aplikacje.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama