Kalendarz biegowy [9.03-15.03]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2020-03-08 20:30 | Zmodyfikowano: 2020-03-08 20:30
A|A|A

W sobotę odbędzie się kolejny i ostatni bieg z cyklu City Trail. Trasa została poprowadzona ścieżkami Lasu Osobowickiego we Wrocławiu. Start, meta i biuro zawodów w pobliżu boiska leśnego.

O 8:30 otwarcie biura zawodów, później biegi juniorów w różnych kategoriach wiekowych, a o godzinie 11. bieg główny, czyli na 5 kilometrów.

Szczegóły na www.citytrail.pl


14 marca spotykamy się też w Bykowie - tam odbędzie się bieg dla Tosi i Franka. Impreza nazywa się Wyścig z SMA - Byków pomaga.

Spotykamy się na boisku w Bykowie. Zapisy w dzień zawodów od 10-tej. Dzieci pobiegną na 500 metrów, 2 i 4 kilometry to dystanse dla młodzieży i dorosłych. W programie też sporo atrakcji. Główne wydarzenia w południe.

W niedzielę jest szansa pobiegania w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu. Tam odbędzie się Wrocławska Piątka i Wrocławska Dycha - dystans w nazwie. Piątka o 9.30, Dycha o 11. Szczegóły na stronie wroclawska-10.pl i tam jest zakładka zapisy.

Przed nami kolejna edycja Biegu po Podkowę w Święcku koło Kłodzka. Organizatorzy chwalą się, że to jedna z najlepszych kameralnych imprez biegowych w Polsce, z niezwykłym klimatem, wspaniałą trasą. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów, dodatkowo odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży.

zapisy na stronie time-sport.pl

Jeszcze w niedzielę 3. Dycha z Górką Cross w Obornikach Śląskich - z nazwy można wiele się domyślić. Grupa Biegowa Oborygeni zaprasza na to wydarzenie. Zawody na tej leśnej, pagórkowatej trasie odbywają się już od dwóch lat.

Start o godzinie 11., biegacze spotykają się przy ulicy Kasztanowej.

Szczegóły na oborygeni.pl

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama