Koronawirus. Legnica: Wyciągną konsekwencje wobec komendanta PSP?

Andrzej Andrzejewski, jk | Utworzono: 2020-03-19 12:58 | Zmodyfikowano: 2020-03-19 13:00
A|A|A

Rzecznik Daniel Mucha

ZOBACZ KONIECZNIE: Koronawirus. Legnica: Prezydent poddany kwarantannie

Tym bardziej, że - jak potwierdziły testy - kobieta jest nosicielem wirusa. Rzecznik Komendy Wojewódzkiej PSP, mł. bryg. Daniel Mucha właśnie zapowiedział: sprawa będzie przedmiotem dokładnych analiz, choć szef legnickich strażaków na szczęście uniknął zakażenia.

- Nie zmienia to jednak faktu, że komendant wojewódzki dokona szczegółowej analizy postępowania komendanta miejskiego. Zapewnić tutaj mogę Słuchaczy, że jeżeli okaże się, że to postępowanie było niewłaściwe - zostaną wtedy wyciągnięte konsekwencje - zapowiada Mucha.

Przed chwilą lekarze otrzymali wyniki testów przeprowadzonych wśród innych członków rodziny zarażonej kobiety. Zarówno mąż, jak i córki nie są nosicielkami wirusa COVID-19.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Bajo_
2020-03-20 23:57:53
z adresu IP: (92.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak Cie cala rodzina od dziecka lamduje na panstwowy stolek i jestes skapy jak cholera to sie nie podajesz do dymisji, jestes jak Komendant Wojtek :)
~Gość
2020-03-20 21:54:14
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Człowiek honorowy podałby się sam do dymisji, a nie kurczowo trzymał stołka.
~Hell
2020-03-20 09:49:27
z adresu IP: (37.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe ilu takich rodzynków wróciło z Włoch i siedzi cicho
~Prokuratura
2020-03-20 09:25:15
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
A ja mam gdzieś te fikcyjne wewnętrzne postępowania i złożę na tego ... zawiadomienie do prokuratury
~Nieznajomy
2020-03-20 09:23:13
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Najważniejsze jest to że p.Komendant był świadomy tego że osoba z jego otoczenia była we Włoszech i nie zgłosiła się do Sanepidu tylko z objawami na SOR i to w tym jest największy błąd popełniony przez tego Pana.
~Boki zrywać! :/
2020-03-19 23:03:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
"Zapewnić tutaj mogę Słuchaczy, że jeżeli okaże się, że to postępowanie było niewłaściwe - zostaną wtedy wyciągnięte konsekwencje - zapowiada Mucha." A Czy konsekwencje zostaną wyciągnięte jeśli w artykule znaleziono błędy co do czasu zdarzeń?
~czyta tu głupoty
2020-03-19 22:59:52
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Co zyskacie hejtem? Chcecie kolejnego samobójstwa? Każdy hejter dokłada swoją spersonalizowaną cegiełkę! Poczytajcie o ginekologu który popełnił samobójstwo przez hejt jaki na niego spadł przez pomówienia. Na pewno część z Was o tym słyszała i uwierzyła w pierwsze lepsze źródełko i się tym pożywiła ale sorry poczytajcie o drugiej stronie medalu - też warto facebook com/blogCocoRose/posts/1342326035961465
~czyta tu głupoty
2020-03-19 22:49:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Poszedł na spotkanie i ma być obarczany hejtem bo ktoś DZIEŃ PÓŹNIEJ powiadomił jego krewną że MOŻE BYĆ zarażona? Czyli nie dość, że nie wiedział to dzień później nie było to jeszcze pewne a Wy już węszycie sensację :/ . Tak bardzo się nudzicie na koronaferiach to idźcie pomóc żonom sprzątać domy!
~Ja.....
2020-03-19 21:45:54
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Pan komendant
~Lca i powiat
2020-03-19 21:45:26
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pan komendant jest stosunkowo młodym człowiekiem na tyle, że nie dorósł do stanowiska komendanta w dużym mieście.... naraził swoim kłamstwem wiele ważnych dla miasta osób (bo nie sposób nie wiedzieć, żyjąc w jednym domu.... że mamusia żony była we Włoszech)
~Grażyna
2020-03-19 20:04:18
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak to jest że ta Pani z Legnickiego Pola nie zakaziła nikogo? W raporcie ogólnopolskim nie ma ujawnionego zakażenia z Legnicy.
~zniszczyc i zaszczuc
2020-03-19 20:00:30
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 2
I jakie to ma znaczenie? Facet siedział na tej nasiadówie kompletnie nieświadomy że coś nie chalo. Ale ok...linczujcie człowieka dalej. pomimo, że okazał sie całkowicie zdrowy.
~Do Nieścisłość
2020-03-19 13:20:24
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Lekarze uznali możliwość zakażenia w sobotę. W niedzielę wyniki potwierdziły, że kobieta jest nosicielką.
~niescislosc
2020-03-19 13:17:07
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nieścisłość. Nie dzień później a dwa dni później. Na posiedzeniu był w piątek. Lekarze uznali o możliwości zakażenia w niedzielę.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.