Biohacking na zdrowie, Zły Tyrmand i Aneta Jadowska nie tylko o Dorze Wilk [PODCAST]

Jacek Antczak | Utworzono: 2020-04-18 19:35 | Zmodyfikowano: 2020-04-19 09:38
A|A|A

Aneta Jadowska

Czy chcesz każdego ranka budzić się wyspanym, w dobrym nastroju i z jasnym umysłem? Czy wiesz co zrobić, by chciało Ci się tak, jak się nie chce? Czy znasz sposoby na podwyższenie libido? My nie znamy, ale nasz pierwszy gość jak najbardziej. Karol Wyszomirski, interdyscyplinarny dietetyk, trener i biohaker szkolił się u ekspertów z branży health & fitness w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Anglii. Tam zainteresował się biohackingiem, – nowatorskim stylem życia, który pozwala na osiąganie maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych. Porozmawialiśmy o jego książce pt. "Biohacking". 

Skandalista i apostoł jazzu w Polsce. Pisarz, arbiter elegancji i Członek Klubu Wariatów Liberałów. Rok 2020 jest w Polsce oficjalnie rokiem Leopolda Tyrmanda, autora "Złego", urodzonego, 100 lat temu, 16 maja 1920 roku w Warszawie, zmarłego 35 lat temu, w marcu 1985 w Fort Myers. O pisarzu porozmawialiśmy z jego pierwszym biografem i jednym z najsłynniejszych biografów polskich pisarzy, artystów i naukowców – Mariuszem Urbankiem. W tym roku ukazało się bowiem kolejne wydanie książki "Zły Tyrmand".

Na koniec gościliśmy Anetę Jadowską - autorkę 17 książek, najczęściej... fantazy - tycznych. W tym właśnie wznawianej przez Wydawnictwo SQN powieściowej heksalogii o Dorze Wilk.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama