Natalia Gajewska odchodzi z zespołu siatkarek Volley Wrocław

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-05-22 05:50
A|A|A

fot. Volley Wrocław

Natalia Gajewska rozpoczęła swoją wrocławską przygodę po trzech miesiącach spędzonych we włoskiej Serie A2, gdzie została wypożyczona do Volley Soverato. Wcześniej rozgrywająca grała m.in. w Atomie Treflu Sopot czy DPD Legionovii Legionowo.

W VolleyWrocław szybko wywalczyła miejsce w podstawowym składzie, a kiedy nie wybiegała w pierwszej szóstce, często dawała bardzo dobre zmiany. Wrocławianki zdobywały punkty seriami, kiedy w polu zagrywki stawała Gajewska. W tym sezonie rozgrywająca zaserwowała 13 asów. Do tego dołożyła 36 punktów z ataku i 4 bloki. Łącznie w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020 wystąpiła w 19 meczach.

Chciałabym bardzo podziękować za dwa lata spędzone na wrocławskich parkietach. Dziękuję wszystkim osobom związanym z klubem, trenerom, zawodniczkom oraz przede wszystkim Wam drodzy kibice. Zawsze byliście naszym 7 zawodnikiem i wspieraliście nas we wszystkich momentach: tych radosnych oraz cięższych chwilach. Życzę Wam powodzenia w kolejnych sezonach oraz do zobaczenia na siatkarskich parkietach – powiedziała Natalia Gajewska.

Dziękujemy Natalii za przyjęcie naszej oferty dwa lata temu i pisanie nowej historii VolleyWrocław. Życzę, by Natalia znalazła dobry klub i mam nadzieję na to, że zobaczymy się w lidze w następnym sezonie – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama