Płoty odgradzające płoty. Mieszkańcy Trzebnicy protestują

Beata Makowska, KM | Utworzono: 2020-06-10 19:12 | Zmodyfikowano: 2020-06-10 19:15
A|A|A

fot. Beata Makowska

Barierki odgradzające chodnik od … płotów posesji. To najnowsza inwestycja gminna w Trzebnicy. Takie ogrodzenie powstało podczas remontu ulicy Grota Roweckiego. Mieszkańcy łapią się za głowę – po co je ustawiono.

Zbigniew Zarzeczny, szef wydziału techniczno inwestycyjnego urzędu miejskiego w Trzebnicy tłumaczy, że prawo mówi wyraźnie że takie płoty muszą być ustawiane. Droga jest lekko nachylona w zimie przechodnie w razie oblodzenia będą mogli chwycić się barierki.

Totalna bzdura i wydawanie pieniędzy na głupie pomysły - komentują trzebniczanie.

Cała inwestycja – remont drogi i ustawienie barierek kosztowała prawie półtora miliona złotych. 

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2020-06-13 09:06:21
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
jakim trzeba być debilem żeby postawić takie coś ??
~Senior
2020-06-12 06:08:57
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 3
Te barierki powinny być po lewej stronie aby chronić przed szalonymi kierowcami i dla wsparcia zimą.Wladze Trzebnicy powinny również przyjrzeć się gdzie zatrzymują się autobusy i dlaczego nie robią tego na dworcu PKS !
~Maro_Wiszna
2020-06-11 19:54:21
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: -1
Coraz częściej mi wstyd, że żyję w tym Powiecie. Może zamiast barierek rozciągnąć łańcuchy jak na szlaku na Giewont?
~Artur
2020-06-11 17:39:26
z adresu IP: (94.110.xxx.xxx)
Ocena: -1
To ja myslalem ze polacy mondre ludzie!
~Wroclawianin
2020-06-11 15:27:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ewidentna wina sutryka, jego wpływ na tą decyzję jest niepodwazalny.
~Gruby
2020-06-11 14:47:51
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obciarzyc pomyslodawce kosztami
~Mario
2020-06-11 13:17:30
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie ma czemu się dziwić. Gdy w przeszłości proszono o utwardzenie ul. Złotej w Kobylicach to ten Pan odpowiedział: Ja też po błocie chodziłem..
~Nikos
2020-06-11 12:30:19
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ul.Konopnickiej juz przebiera nogami za takimi barierkami , Ul. Teatralna też :-D
~pis=pzpr
2020-06-10 22:53:12
z adresu IP: (31.13.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zaraz ten debil podpisujący się jako ,,wrocławianin'' napisze, że to wina Sutryka, bo wydaje pieniądze na stadion, kopaczy i inne bzdety :))
~ITI
2020-06-10 22:45:21
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wystarczyłoby przestawić barierki na drugą stronę chodnika i byłoby git :D